Wpis z mikrobloga

Na ile może liczyć zwykły lekarz za pracę w korpo jako konsultant medyczny przy tworzeniu aplikacji medycznych? I to nie jakieś takie zwykłe doradzanie z doskoku, tylko bardziej jako tworzenie contentu merytorycznego do tych aplikacji? Znacie jakieś firmy które potrzebują takich pracowników?
#praca #pracbaza #korposwiat #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@durna_bzdziagwa: raczej badam teren przed rozmową o podwyżkę ew zmianę roboty, bo w obecnej płacą mi psie pieniądze i jak chce 10% podwyżki to kręcą nosem, a jak inflacja z--------a 20% to mnie zaraz pensja minimalna dogoni, a lepsze takie klikanie w kąkuter zdalnie po pracy w szpitalu niż zapieprzanie w jakimś SOR/NPL po godzinach
  • Odpowiedz
@alteron: tutaj raczej ciężko się wbić w to o czym myślisz bo tutaj firmy robią tylko i wyłącznie adaptacje od systemu bazowego pod wymagania klienta który zabuli. z "dobrego serca" robią to co jest adaptacją do wymagań prawnych. Ciężko się wybić poza widełki w SP ZOZach. Zwłaszcza teraz jak NFZ chce przyciąć ryczałty.
  • Odpowiedz
@alteron: Hmmm tricky. Takich stanowisk nie ma, a przynajmniej nie powinno być - oczywiście bez urazy. Jasne że wiedza medyczna jest potrzebna i jest twoim atutem, ale dobre praktyki product designu są dużo ważniejsze. Wiem bo sam tworzę software wyroby medyczne, i tu się raczej nie zatrudnia kogoś tylko dlatego że jest lekarzem.
  • Odpowiedz