Wpis z mikrobloga

Redpillowe szambo #!$%@?ło z rur. Ostatnio to jakaś plaga bo namnożyło się tego w całym Internecie jak grzybów po deszczu i w żadnym stopniu mnie to nie dziwi. Tak jak spekulowałem już kilka lat temu, wysyp redpillu to tylko efekt obecnej sytuacji na rynku matrymonialny. Coraz więcej facetów dostrzega problemy z samotnością i wejściem w jakikolwiek związek. Efektem tego jest oczywiście najprostszy mechanizm myślowy czyli próba poprawy swojej atrakcyjności. Oczywiście w większości przypadków to bezskuteczny cope i tak jak mówiłem redpill jest tylko okresem przejściowym do blackpillu. Z dwojga złego redpill lepszy od bluepillu, bo nie niszczy tak mocno rynku matrymonialnego, ale i tak nadal to cope. Każdy redpillowiec, który jakkolwiek wyciąga wnioski ze swoich działań w którymś momencie życia skończy swoją pajacerkę i przełknie czarną pigułę.

#blackpill #redpill #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder
  • 15
  • Odpowiedz
@ribentropmolotov: Po prostu trafiłeś na złą osobę bro!1!!!!!!!!11
To teraz znajdź w dzisiejszym społeczeństwie taką, która ma cokolwiek więcej do zaoferowania poza swoim ciałem, ma zainteresowania, jest wierna i prezentuje jakikolwiek poziom. To jest może raptem 10% całej populacji femoidów. Teraz do tego odlicz, że większość z tych wartościowych kobiet jest już dawno pozajmowana + większości się nie spodobasz.
  • Odpowiedz
próba poprawy swojej atrakcyjności.


@Fekalny_okuratnik: od kiedy redpill to jakiś poradnik na poprawę swojej atrakcyjności? To zawsze była tylko i wyłącznie metafora na zobaczenie rzeczywistości taką jaka jest, a co ty z tym zrobisz to już nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Co ty za ferment siejesz? Przecież podstawowym założeniem redpilla jest cope - radzenie sobie i poprawa swojej sytuacji na rynku matrymonialnym XD czyli frazesy takie jak siłownia, barber, lepsze ciuchy, status, pieniądze itd. To blackpill ukazuje rzeczywistość taką jaką jest, a to co ty z tym zrobisz zależy już od ciebie.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: brawo, trzeba walczyć z pillowcami i puasami do śmierci. Sam kilka dni temu popełniłem wpis o redpillowych peldzejach

https://www.wykop.pl/wpis/67918767/czy-mozna-zrobic-wiekszego-fikolka-niz-slepo-wierz/

Najgorsze jest to, że istnieją takie kanały na youtube jak np musisz wiedzieć, gdzie gość szkoli redpillowców na bycie idealnymi beciakami 2.0 "po prostu mrucz jak alfa, afirmacje, mówienie do lustra, zagadywanie ludzi,
koniecznie siłownia, barber i czekanie do 35-40 wtedy twoje SMV jest najwyższe i wtedy 18-22 latki topowe same
P.....c - @Fekalnyokuratnik: brawo, trzeba walczyć z pillowcami i puasami do śmierci....

źródło: comment_1664306972GokMUV5UStIN4tq6MPicuh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: fikołki u peldzejów to jak chleb powszedni - gość ma na profilowym Manuela Ferrara który jest czystym potwierdzeniem blackpillu, bo bez jego mordy chada nie osiągnąłby niczego, a jednocześnie #!$%@? że to jednak status, zarobki, dynamina xD To jest tak irracjonalne że aż śmieszne.
  • Odpowiedz