Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojej dziewczynie nie spodobał się prezent na urodziny. Kupiłem jej taki bon na masaż, myszkę do laptopa bo mówiła, że jej się zacina i poszliśmy do restauracji, tylko że tydzień później bo miała covid. Ewidentnie jej się nie spodobał prezent, na bon nawet nie spojrzała, a gdy potem dociekałem o co chodzi i w nerwach powiedziałem, że jej się nie spodobał bo może to wszystko było za tanie, to była obrażona i potem płakała, że wolałaby już gdybym zapomniał kompletnie o jej urodzinach. Wydałem łącznie około 350 złotych. Ona pisała potem do koleżanki i siostry o tym i dostałem komentarze od ich chłopaków, że pewnie hehe nie ma kasy albo że a to dlatego że student (studiuję zaocznie, zarobki ponad 8k do łapy).

Jej chodzi o tą myszkę, że to śmiesznie brzmi. Co sądzicie o tej sytuacji?

#zwiazki #relacje #zycie #prezent #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6332bc83b3914a7ecae7bb9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 70
  • Odpowiedz
  • 2
@Virti: ej chłopie co Ty #!$%@? w ogóle
OP dał babie praktyczny prezent, bo wspominała, że jej się myszka zacina, dał jej bon na masaż - w sumie fajnie, każdemu się przyda relaks i zabrał ją do tego do restauracji
Co mial jej dać żeby było dobrze wg Ciebie?

2/10 bo odpisalam
  • Odpowiedz
Byłafeministkaobecnieczlowiek: @girlsjustwannahavefun: chłopie. Rok temu chciałem dostać na urodziny komiks o zagrożeniach czychających na kobiety na tinderze. Do dzisiaj się nie doczekałem. Mężczyzna nie prosi o pomoc, bo jej nie otrzyma od feministki xD
A ten rok - otrzymałem tylko pomoc od mężczyzn i to tylko w rozwoju zawodowym.
Przestałem się przejmować przerażającym wskaźnikiem samobójstw kobiet i dzieci - po części dzięki takim jak Ty virtue signalistkom. No cóż - wiem już, że naprawdę osoby lgbt są (nie mogą - są) szantażowane przez terapeutów, no cóż - dzięki Twojej bierności pozostaje im tylko Rzecznik Praw Pacjenta, ale póki nie wymienią go na ordo iuris - trzyma sztamę z Ziobrą co pomaga, gdy osoba lgbt jest na wstępie uznawana za zaburzoną, a choćby katolicka psycholożka urządzająca egzorcyzmy za zdrową i pełną zaufania. Cóż - nic w tej sprawie nie zrobisz, bo nie chcesz.
Przeczytałem artykuł "W wieku 35 zdiagnozowano u mnie zaburzenie, ludzie tacy jak ja zwykle nie dożywają 36 lat". Autorka twierdzi "na szczęście jestem białą cis gender kobietą", podaje jakieś dwa przykłady, nie wie, że jako kobieta jest narażona na samobójstwo dwa razy częściej od mężczyzn jak ona i jakieś 30 razy częściej niż "lepsze, pełnosprawne kobiety", za jaką pewnie się uważasz.
Odniosę się do Twojej dawnej wypowiedzi - po tym, jak pewna Iranka się ubrała niestosownie - Iran płonie.
Życzę Ci abyś dostawała dużo myszek od komputera, których nie lubisz, lepsze to niż prosić i nie dostać trucizny, gdy inne przerażone kobiety pomagają wyrzucać ciała przez okno na balkon, w nocy, by r*janie nie zauważyli, gdzie się ukrywają. Nie wiem, czy to opublikują, ale dzięki Tobie doceniłem muzykę. Gdy dwa lata temu usłyszałem utwór Budki Sufkera czy tam Perfectu "nigdy nie wierz, prawie krzyknąłem:" co to jest? "
  • Odpowiedz
@trifosforany_nukleozydow: No nie wiem, może np. Wywołać zdjęcia ze wspólnych wakacji z poprzednich lat i zrobić z tego album? Na pewno wyszło by taniej niż dał OP a i efekt o wiele lepszy.

Pomysłów jest milion, jak płytko trzeba traktować druga osobę żeby dać jej myszkę…

Oczywiście większość powyżej byłaby zachwycona jak by im różowa dała na urodziny nie wiem, jakieś bibeloty do włosów albo szampon pod prysznic.
  • Odpowiedz
Kupiłem jej taki bon na masaż, myszkę do laptopa bo mówiła, że jej się zacina i poszliśmy do restauracji


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to było za mało na urodziny to nie wiem.. Zapytaj dlaczego rozpowiada wszystkim do koła o tym prezencie i stawia Cię w złym świetle przed wszystkimi mimo że nic złego nie zrobiłeś, bo to jest moim zdaniem jeszcze gorsze niż sama jej reakcja i tutaj raczej bym nie odpuścił,
  • Odpowiedz
Serio, nie ma nic, czym się interesuje/interesujecie? Prezenty nie muszą być drogie, ale weź nie miej na nie #!$%@?.


@Virti: Rozumiem że stawianie swojego partnera w złym świetle w oczach innych ludzi jest ok? xD Jeśli nawet ten prezent nie był najbardziej trafiony/przemyślany, to nic nie usprawiedliwia zachowania laski.
  • Odpowiedz
@Alnimak: a ja powiem, ze nie wiesz jak było.

Z tego co op napisał można jedynie wywnioskować ze inni wiedza, nie jak się dowiedzieli.
Równie dobrze mogła się jej koleżanka zapytać po prostu co dostała od swojego faceta.

A ze odpowiedz jest tak nieskończenie niedorzeczna, to nic dziwnego ze się rozeszło po wsi.
  • Odpowiedz
Skąd wiesz co pisała do koleżanek i siostry?


@Opportunist: serio takie głupie pytania zadajesz? Przecież wiadomo, że to jest zmyślona historia. Klasycznie - dobry miły przegryw i materialistyczna kobieta, codziennie takich 15 wrzucają
  • Odpowiedz
@Alnimak: inna kwestia ze jak by mnie różowa potraktowała jak jakiegoś zbieracza śmieci xD to tez bym o tym kumplowi powiedział.

Swoją drugą połówkę należy szanować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze Piotrek, wyjaśnię Ci. Ona powiedziała, ze myszka jej się zacina wg opa a nie ze chciałaby dostać myszkę na urodziny. Analogiczny przykład posalam wyżej z autem, jakby powiedziała ze jej się psuje, to by kulił jej nowe? Nie. Jeśli jesteś z kimś to zazwyczaj znasz te osobę. Jeśli nie znasz, to początki, nie wiesz co byłoby odpowiednie to naturalnym jest zapytać najzywsczajniej w świecie co chciałaby dostać lub
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: ale tak poważnie to ta myszka to jest świetny prezent, dostałam kiedyś pod choinkę, używam do dzisiaj, nie miałam nigdy tak wygodnej, jeden z lepszych prezentów.
On jej słucha. Ona nie tłumaczy co jej nie pasuje. Rzecz w tym, że chyba nie jest rozmawiają o swoich potrzebach, tak po prostu.
  • Odpowiedz