Wpis z mikrobloga

Tak, jestem naturalem, ale nie zrobię badań bo mi się to NIE OPŁACA chyba że oddasz swoją gażę fame dorzuci hajs i załatwi mi 4 alpaki i lot w kosmos, inaczej mi się to NIE OPŁACA.
PS. Doceniam że Wiejski Koks od razu zgodził się że odda gażę jak Natanowi wyjdzie że jest naturalem, trochę zaskoczył Natana który myślał że tym uspokoi Koksa
#famemma
MateoKaretto - Tak, jestem naturalem, ale nie zrobię badań bo mi się to NIE OPŁACA ch...

źródło: comment_1664252025TbfOxZzpYlgOPHymIa4d6t.jpg

Pobierz
  • 30
w wywiadzie powiedział ze jeżeli zrobi te testy to ludzie nie beda mu pisać ze bierze sterydy czyli mniejsze zasięgi. tylko ze ma walke na fame, dostalby siano od wszystkich itd ale nie no bo mi sie to nie oplaca.
@MateoKaretto: ten chłop się na ten moment nie nadaje do internetu. Leczy się psychiatrycznie, co chwilę przeżywa jakieś załamnia nerwowe i nagrywa siebie jak płacze. Jego fanbase to ludzie bardzo młodzi, nierzadko 10 letnie nawet dzieciaki, ewentualnie nastolatki które dopiero zaczynają chodzić na siłownię i wierzą,że tak będą wyglądać po półtorej roku jedząc skyry i twaróg.