Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś, kto pracuje lub pracował w banku i może mi pomóc? Mam pytanie
Jakies trzy lata temu zamówiłem kartę do konta w polskim banku, ale karta znikneła ze skrzynki
Nie była nigdy aktywowana, pin przyszedł drugim listem i trafił do śmieci
A jako ze nie była aktywowana i bez pinu uznałem ją, ze conajwyzej moze komuś się przydać do skrobania szyb rano w samochodzie.
Mieszkam za granicą i jakieś 2,5 roku temu pomyliłem kody i zablokowałem konto, zeby odblokować to trzeba się udać do Polski.
Zadnych rachunków, zleceń, opłat w Polsce nie mam, więc konto było nie używane.
No i teraz wybrałem się do Polski, odblokowałem konto, wracam do obecnego miejsca zamieszkania (na obczyźnie)
Loguję się na konto i widzę, ze przez cały czas była pobierana opłata za "używanie" karty 7,90zł
Prowadzenie konta, to rozumiem, bank pobiera opłatę, ale uzywanie karty, która nigdy nie została aktywowana to chyba gruba przesada.
-------
#pytanie #banki #finanse #creditagricole i dla zasięgu #heheszki
  • 7
@MichaelT128: Czy teraz gdy ją zastrzęgłem i nie mam innej to pobieranie opłat ustanie?

Czy działają w myśl zasady, #!$%@?ć zastrzeżenie, ciagniemy kasę do czasu daty ważności wytłoczonej na karcie?

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo To od banku zależy, niektóre nie wysyłają automatycznie nowej karty, inne wysyłają i dalej pobierają opłatę.