Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #geje #lgbt #gayisok #bekazpodludzi #patologiazmiasta #bi #biseksualizm
Mam na wszelkich portalach randkowych opis, że
Szukam Ziomka ogólnie do wszystkiego. Głównie na wyjścia na miasto oraz na siłownie, ponieważ od nie dawna mieszkam w [nazwa miasta]. Inna strona przyjaźni po ustaleniu.
I zamiast kumpla do grania na konsoli, picia czasem piwa i wyjścia na siłownie lub do knajpy coś zjeść trafiam na flustratów seksualnych co stawiają seks na pierwszym miejscu lub w ogóle nie czytają tego co piszę. Co robię źle, że takiego ziomka nie mogę znaleźć? #pytaniedoeksperta #gownowpis
  • 31
@bialyodkurzacz: bo na aplikacjach randkowych nikt nie zinterpretuje twojego opisu dosłownie jako "szukam kolegi na siłownię" tylko zrozumie jako "szukam kolegi na siłownię i do ruchania". Jak piszesz "do wszystkiego" to ludzie będą sobie dopowiadali że też do seksu. Kumpli to szukaj na jakichś grupkach na fb albo czymś takim a nie na tinderze czy co gorsza na grinderze
@bialyodkurzacz: ja też nie ale nigdy nie próbowałem szukać, generalnie aplikacje randkowe sobie odpuść jeśli chcesz szukać kolegów, bo tam nikt nie siedzi żeby znaleźć kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami zdarzają się tacy co szukają ludzi do grania w wota #pdk ale większość tam siedzi żeby znaleźć partnera albo ruchanie
@cutecatboy: Wiem, ale kiedyś udało mi się znaleźć na grindrze kumpla, gdzie oprócz zabawy, to również się spotykaliśmy bez żadnego pociągu seksualnego że graliśmy coś lub ciekawego robiliśmy albo gdzieś jechaliśmy chilować bombę. Jednakże wyszły brudy tej przyjaźni, to zerwałem kontakt po paru latach przyjaźni. A jak ktoś chcę taki układ że od czasu do czasu łóżko, ale głównie siłka, zjedzenie burgera w piątek wieczorem i granie w gry to nagle
@bialyodkurzacz: kumam ale mimo wszystko wydaje mi się że stosunkowo niewielu jest ludzi którzy chcą iść na taki układ, który jest w sumie takim niewiadomo czym, bo ani to przyjaźń, ani fwb, ani związek, tylko taka dziwna hybryda. Mnie na przykład by kompletnie takie coś nie interesowało więc w sumie nie dziwię się że trudno jest znaleźć kogoś na taki układ. To musisz albo sobie znaleźć jakiegoś kumpla ale zupełnie bez
@bialyodkurzacz: W Krakowie są też jakieś grupy lgbt chodzenia na siatkówkę czy siłownię, w Katowicach pewnie też coś takiego będzie. Na appkach niestety trzeba się przebić przez sporo ludzi którzy się nie nadają do Twoich celów, więc trzeba się trochę w spam pobawić. Wyobraź sobie jakbyś miał losowo do ludzi podchodzić na ulicy to ile by Ci odpowiadało. Też ciekawi mnie jakie masz zdjęcie i opis. Masz w ogóle zdjęcie? Dla