Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: Miałeś projekt i ci zrobiła docinki płytek w tak widocznym miejscu zamiast gdzieś pod zabudową, czy to już twoja inwencja twórcza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale płytki to ładne, Mirage Dark? :>
  • Odpowiedz
idę do budowlanego i kupuję pierwszy lepszy co się spodoba


@Soothsayer: najlepsze są klasyki, ale zwróć też uwagę na głębokość muszli w miejscu siuraka podczas siedzenia - te nowe projekty testują chyba tylko kobiety, albo faceci w spodniach, bo często można teraz dotknąć kutasem ceramiki podczas siadania do dwójki... To jest jakiś dramat.
  • Odpowiedz
ja już wymieniłem w domu w c--j rzeczy proponowanych przez pana architekta wnętrz xD wszystko wygląda pięknie na wizualizacjach, ale jak przychodzi z tego korzystać to człowiek się w-----a, że to niepraktyczne albo po prostu się to p------i po kilku miesiącach użytkowania xD


@kszych: dokładnie, pierwszy i ostatni raz skorzystałem z takich usług
  • Odpowiedz
a lepiej ten 5cm pasek z-----c na środku łazienki niż przy ścianie? Czy fugi wszędzie dać o kilka mm większe, żeby się ładnie zgrało?


@WhiskeyIHaze: ten 5cm pasek to akurat nie wymysł architektki tylko płytkarza, który z----ł sprawę i nawet nie robił wg projektu, tego paska nie powinno być, zabudowę kibla głębszą na 5cm powinien zrobić i miałbym też dzięki temu głębszą szafę nad kiblem.
  • Odpowiedz
najlepsze są klasyki, ale zwróć też uwagę na głębokość muszli w miejscu siuraka podczas siedzenia - te nowe projekty testują chyba tylko kobiety, albo faceci w spodniach, bo często można teraz dotknąć kutasem ceramiki podczas siadania do dwójki... To jest jakiś dramat.


@Ranger: no własnie już wiem bo z mojego jak zbyt mocno szczocha puścisz podczas srania to wylatuje z kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soothsayer: ja to bardziej byłem ciekaw tego jak to powinno być zrobione fachowo dlatego zapytałem Mirka jak to ma niby wyglądać. To, że tu winny jest akurat fachowiec a nie architekt to wiem bo potrafię czytać ze zrozumieniem. Chociaż rozumiem, że tłumaczysz bo nie kazdy tutaj posiada taka zdolność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soothsayer: Wiesz co, moja kobieta jest architektem i czytając twoje komentarze chyba c-----o trafiłeś, widzę że na majstra również ( ͡º ͜ʖ͡º). Twoja pani architekt chyba w poważaniu miała jakoś produktów a patrzyła tylko na wygląd z pudełka c--j co z tym będzie potem. Tak samo ten pasek kafli na podłodze. Nie będę kłamał, ja się c---a znam ale u nas w mieszkaniu każdy kafelek
  • Odpowiedz
@ironman49: pod pewnymi względami byłem z niej mocno zadowolony bo bardzo fajnie zaprojektowała ogólny rozkład mieszkania tak jak i rozkład płytek, ale pod pewnymi tak jak mówisz, patrzyła na wygląd i jak bardzo fancy jest ten produkt. Po doświadczeniach z majstrem w toalecie, który totalnie s--------ł sprawę większość prac robię sam i może nie jest najlepiej, ale jak coś s-------ę to mogę mieć pretensje tylko do siebie i nie płacę
  • Odpowiedz