Wpis z mikrobloga

Słaby odcinek. Nic nie wnosił do ogólnej fabuły. Ja też nic z niego nie wyniosłem. Nie ma ciekawych, głębszych rozkmin. Rozwoju postaci też nie ma. Odcinek po prostu się wydarzył i tyle. Myślałem, że 5 sezon był słaby, ale 6 chyba podbije poprzeczkę. Jak na moje winni są zresztą sami twórcy, bo zrobili z tego tasiemiec na 10 sezonów i sztucznie przeciągają fabułę, gdy jednocześnie kończą im się powoli pomysły na odcinki. Oglądam bardziej już z przyzwyczajenia, niż dla przyjemności.

#rickandmorty #seriale #kreskowki #opinia
  • 12
@alteron: No widzisz, jakoś tego nie odczułem. Może dlatego, że temat podświadomości był już zgłębiany we wcześniejszych odcinkach, i to dużo lepiej. No i może dlatego, że podświadomość nie jest osobą by ją traktować w ten sposób.
No i może dlatego, że podświadomość nie jest osobą by ją traktować w ten sposób.


@Al-3_x: Podświadomość jest chyba większością człowieka nawet.
Ale było np. toksyczny Rick i Morty, tam była jakaś cżęść świadomości z kolei. W pewnym sensie podobne. Lekko.
@look997: Owszem to większa część naszej psychiki, ale nie składa się ona na nasze pojęcie osoby. Inaczej byśmy mówili o rozdwojeniu jaźni. Było parę innych odcinków, które wykorzystywały ten motyw. Nie tylko te dwa, ale teraz ci ich nie wymienię bo zapomniałem tytułów.