Wpis z mikrobloga

Moi kochani, chcę się z wami podzielić moją obserwacją na temat #rozowepaski na wykopie. Zauważyłam, że różowe blokują i usuwają w sekundę każdą wypowiedź, która im nie schlebia, w której są potraktowane przeze mnie lekkim sarkazmem, w której wytykam im jakąś bolesną lub neutralną prawdę na temat ich samych, lub ich postępowania. Laski nie mają za grosz dystansu do siebie, szukają jedynie łechczących swoje ego treści, manipulują swoimi odbiorcami oraz nie uznają prawa do wolności słowa innych osób. #niebieskiepaski blokują mnie rzadziej albo wcale, nie zarejestrowałam tego faktu. Faceci mają twarde wielkie jaja i zdrowe poczucie humoru, potrafią dostrzec gdzie jest żart, a gdzie porada. A sztywniary takie jak @fifka23 lub @opportunist płaczą po przeczytaniu paru słów, które nie dotyczą ich zayebistosci i wyjątkowości #p0lka 100% nie polecam. Dlatego #logikaniebieskichpaskow rozumiem wasz ból i wiedzcie że nie tylko wy jesteście blokowani i ghostowani przez pOLka
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 24
Zauważyłam, że różowe blokują i usuwają w sekundę każdą wypowiedź, która im nie schlebia, w której są potraktowane przeze mnie lekkim sarkazmem, w której wytykam im jakąś bolesną lub neutralną prawdę na temat ich samych, lub ich postępowania. Laski nie mają za grosz dystansu do siebie, szukają jedynie łechczących swoje ego treści, manipulują swoimi odbiorcami oraz nie uznają prawa do wolności słowa innych osób.


O cholera, to zupełnie jak #neuropa xD
@costusmierdzi: prawda, ale to się tyczy młodych, niepewnych siebie kobiet, szukających akceptacji... czyli 90% użytkowniczek wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W normalnym, dorosłym życiu laski wolą facetów z "przekąsem", bo to pośredni dowód inteligencji, niezależności czy czegoś tam jeszcze. No generalnie chodzi o to, że lepiej prokreować z silnym osobnikiem. A w okresie dojrzewania jest odwrotnie, laski szukają takich "dziewczęcych chłopców".
A w rzeczywistości to zakompleksione picze, które powinny siedzieć u psychoterapeuty


@serniczek_z_rodzynkami: i siedzą. Problem w tym, że naprzeciwko jest też kobieta która jest taka sama.

jeszcze te udawanie wielkich pokrzywdzonych, empatycznych, dobrotliwych, itd.


a to maska nad którą pracują. Gdyby maski opadły nie miałyby takiego profitu ;)

atencjuszek tutaj od #!$%@?

natura. Ich życie od tego zależy. To pasożyty.