Wpis z mikrobloga

@Reanef: tak bo 3 latki pójdą na wojnę xD Jak już coś to 1/~19 (37 mln pracujących, z tego 50% mężczyźni)

Liczba pracujących Rosjan zmniejszy się z 36,8 mln w ubiegłym roku do 34,4 mln w 2024 roku. To za mało, by utrzymać rosnącą równie szybko armię emerytów i to pomimo że rosyjska populacja jest w odwrocie.

https://www.rp.pl/gospodarka/art19248381-szybko-ubywa-rosjan-gospodarka-traci-pracownikow
@Reanef: To ty pomyśl o czym gadasz. Całość populacji (gdzie są starcy, dzieci, inwalidzi i w inny sposób ludzie którzy nie wliczani są do siły roboczej (także kobiety nie wykonują części zawodów ważnych z poziomu gospodarki takich jak górnik, murarz itp itd)) to nie to samo co mobilizacja mężczyzn w wieku roboczym i liczenie tego w taki sposób jak ty to zrobiłeś jest bez sensu.
przeczytaj mój komentarz ze zrozumieniem


@Reanef: nakazywanie innym czytanie ze zrozumieniem swojego bełkotu to najbardziej grubiańska rzecz jaką można zrobić. To do dostawcy informacji należy przekazanie jej w sposób jasny i spójny. Jeśli nie potrafisz wypowierdzieć się tak, by można cie było zrozumieć, to może w ogóle tego nie rób albo usuń konto.
kozak w necie #!$%@? w swiecie. Ulżyło? Matce popyskuj a ode mnie sie odstosunkuj lamusie


@Reanef: a skąd. Normalnie bym ci to w twarz powiedział, ale jako że tylko przez neta się kontaktujemy to jest co jest. Jeszcze bym klapsem poczęstował jeśli byś miał obiekcje. Zresztą, po co ja się tu produkuje? Po twojej odpowiedzi widać że iq dwucyfrowe.
@Gacrux: ohhoho kolejny tekst którym pokazałeś ze czujez się lepszy od rozmówcy. Dla mnie jesteś zwykły czereśniak który czuje odwagę do klapania dziobem bo ma nick zamiast nazwiska w necie. Słaby sposób na dowartosciowanie się. Skabo musisz miec z poczuciem własnej wartości. Przykro mi
Dla mnie jesteś zwykły czereśniak


@Reanef: kto pytał co dla ciebie jest? Co mnie obchodzi opinia jakiegoś ciula? Napisałeś na koniec tego wysrywu dwa razy to samo. No, to faktycznie muszę mieć słabo z poczuciem własnej wartości xD. Idź spać typie bo co komentarz co głupszy od poprzedniego.
@Gacrux: jednak chyba obchodzi bo wpierdzielasz sie miedzy wodke a zakaske obrazajac mnie gdzie nawet do Ciebie nie pisałem wiec tak jak mówiłem goń się czereśniaku