Wpis z mikrobloga

W sumie, to nigdzie nie znalazłem informacji jakoby Glenda wiele razy dzwoniła na policje, a przejrzałem dwie pierwsze strony google (odfiltrowując artykuły które zostały napisane po wyjściu serialu). Tymczasem w serialu dzwoni chyba z 3 razy i mówi, że słyszy krzyki a policja ją olewa.

Kompletnie głupia i niewytłumaczalna jak dla mnie decyzja twórców, którzy w imię zrobienia z czarnej postaci jak największej bohaterki naginają fakty i przedstawiają sytuację niezgodnie z prawdą, gdzie ta kobieta rzeczywiście zachowała się po bohatersku i zrobiła wszystko co mogła, żeby uratować tego nastolatka. Po co więc koloryzować i zakłamywać już i tak dobrą i pozytywną historię? #seriale #netflix #dahmer

PS
Tylko żeby mi ktoś przypadkiem nie wkleił jakiegoś parodniowego gównoartykułu, który swoje informację o Dahmerze czerpie z serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie stare artykuły, które opisują tą sprawę i nie nawiązują do serialu wspominają tylko o jednym telefonie a nie o kilku.
  • 8
W sumie, to tak teraz czytam, że ta babka co próbowała ratować tego nastolatka nawet nie mieszkała w tym bloku, czyli w sumie praktycznie cała jej historia, to fikcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bachuxd: do tego jeszcze ten kuriozalny odcinek z czarnym, gluchoniemym gejem. Po kiego wała cały odcinek mu poświęcili to nie mam pojęcia.

Jeszcze z tą babka to rozumiem, gdyby to była prawda a nie tak jak piszesz. Z dupy wrzucona postać pastora który zrobił finalnie totalne nic.

Był potencjał na niezły serial, ale koncertowo zostało to #!$%@?.
@apaczacz: typowy Ryan Murphy jest typowy, mam wrazenie ze typ mocno się odkleił po sukcesie pierwszych sezonów AHS i teraz spoczął na laurach, i myśli ze każdy przekombinowany motyw jest debesta, tymczasem wszystkie jego produkcje od dobrych 5 lat to takie gowno ze szkoda czasu na oglądanie… mówię to jako wieloletni fan AHS, pierwsze kilka sezonów było kozak, teraz wypuszcz tak niespójny syf ze brak słów