Wpis z mikrobloga

Lubię wbijać platyny w grach.
Wiadomo - nie we wszystkich ale jak jest to w miarę przyjemne, bez głupich wymysłów to wtedy sobie je wbijam.

No i zaraz odpalę sobie Mafię II: Definitive Edition, więc wszedłem sobie na stronkę, która opisuje trofea i trafiam tam na pucharek:

Entuzjasta makulatury / Card Sharp

I opis:

Kolejne trofeum związane ze znajdźkami. Gra zawiera 159 listów gończych z podstawowej wersji oraz nowe 30 dodane w edycji ostatecznej. Wszystkie 189 listów znajdziemy w otwartym mieście gry w dowolnym momencie między misjami fabularnymi. Osobiście zbierałem je w rozdziale dziesiątym: Obsługa Hotelowa. Poniżej znajduje się materiał z lokalizacją wszystkich listów gończych.


159 rzeczy do znalezienia w ramach jednego trofeum, a jest jeszcze osobne 50 kolejnych znajdziek w ramach innego osiągnięcia.

W takich chwilach zastanawiam się co twórcy gry mają w głowie.
Rozumiem że chcieli dać coś co pozwoli na większą immersję ale to po co dawać do tego trofeum.
To jakiś chory wymysł.

#ps5 #ps4 #playstation #mafiaii #mafia2
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: No przepraszam za wprowadzenie w błąd.
This is by far the most time consuming of all trophies, since there are 784 items & activities in total, that need to be collected or completed.

Z dodatkami będzie 1000
  • Odpowiedz
@Brozyn: ale w AC masa rzeczy wpada po prostu podczas gry jako nagroda za najazdy itd. Do tego te rzeczy są jako aktywności, zadania na mapce.
Jakby to były tylko rzeczy do znalezienia to bym tego w życiu nie zrobił.
  • Odpowiedz
z pucharków jakoś się wygrzebałem i już mnie nie grzeją, ale dalej łapię się na tym, że liżę ściany, łażę w przeciwne kierunki i zakamarki żeby zebrać jakieś g---o...
  • Odpowiedz