Wpis z mikrobloga

Ehhh obejrzałem chińską bajkę Cymbergaj 2137 i fajna była to myślę a odpakuje grę co mam od premiery, przecież po tylu patchach to musi jakoś działać. 60GB do ściągnięcia ponad instalacje z płyty i jedziemy. W 4 godziny 3 crashe gry jak na zdjęciu. Przy śmierci, drugiej śmierci i próbie spojrzenia w lustro. To są jaja że po takim czasie takie coś dalej się dzieje xD

Rozumiem bugi typu nie mogę odebrać broni od handlarza bez wczytania ponownie save'a, czy "odkryłeś nowe miejsce: mieszkanie V" po trzeciej wizycie w mieszkaniu... ale kurła crashe? Na konsoli?

#cyberpunk2077 #ps5
Pobierz shinX - Ehhh obejrzałem chińską bajkę Cymbergaj 2137 i fajna była to myślę a odpakuje...
źródło: comment_16641164349E2PgzA7iuiQuftKbQzthw.jpg
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cogres: panie, szkoda szczempic ryja
... same story jak u mnie jak u @shinX. Bajeczka zrobiła hype, to kupiłem na steam i 4 crashe/bugi uniemożliwiające rozgrywkę na PC. Ta gra jest niestaty dalej dziurawa, a myślałem że jak teraz ogram pierwszy raz to będzie ok. Ciężko mi uwierzyć jak to działo na premierę...
@shinX: Ta gra przerosła ewidentnie możliwości studia - za duży i zbyt ambitny projekt w połączeniu z presją żeby to wreszcie wydać, dodatkowo brak wcześniejszego doświadczenia (inny styl gry od Wiedźminów, widok fpp i wielkie miasto, który musi się sprawnie doczytywać) plus duża rotacja w studiu i wdrażanie nowych pracowników w to jak pracować na ich autorskim silniku. Pamiętam jeszcze jak się załapałem na pierwszy hype gdy pokazali ten dłuższy film
@shinX: @epicreturn: @Jestemkoksupotezny: @Cogres: Zawsze się zastanawiam czy Ci co mówią, że na PC zero problemów są ślepi XD ja odpaliłem po najnowszym patchu (edgerunner) i miałem dwa błędy a grałem pół godziny (można zobaczyć na moim profilu).

Ta gra nigdy nie działała na moim PC prawidłowo. Po premierze była masakra. Większość błędów dotyczyła tego, ze obiekty wyświetlane były w złych miejscach lub buggowanie questów.

Ale jest szansa,