Wpis z mikrobloga

Nagle chłop po 2-tygodniowej rozmowie dowiaduje się, że będąc empatycznym człowiekiem zachowuje się jak kobieta.
A więc okazywanie jakichkolwiek emocji to oznaka słabości. Ha tfu na was przebrzydłe p0lki. Naprawdę rzygać mi się chce patrząc na standardy tego zgniłego świata w którym liczy się tylko bycie cwaniakiem a bycie przyzwoitym człowiekiem jest piętnowane. Okazanie słabości przez mężczyznę to grzech. Niech Was piorun jasny #!$%@?.

#przegryw #polki #blackpill
  • 23
@choochoomotherfucker przez 5 lat podbijałem do około 20 kobiet. Około 10 z nich odrzuciło mnie z tego powodu. Pozostałe nawet nie dały mi szansy na to aby im pokazać kim jestem i jaki jestem. A więc 50% które akurat znałem nie chciały mnie bo wyczuwały, że jestem z natury nice guyem, #!$%@?ącym się wrażliwością (chociaż decyzyjny i twardy też potrafię być ale nie ma okazji tego zaprezentować, a ja nie będę #!$%@?ł
A więc 50% które akurat znałem nie chciały mnie bo wyczuwały, że jestem z natury nice guyem, #!$%@?ącym się wrażliwością


@Ksut_Melodi: Ale jak wyczuwały? Przecież zanim się kogoś lepiej nie pozna, to nie da się stwierdzić, czy ktoś jest wrażliwy i empatyczny, czy nie. Zresztą skąd możesz wiedzieć, co "wyczuwały"? Albo sobie wmawiasz, żeby mieć na co zwalić, a problem jest tak naprawdę inny, albo nie jesteś wrażliwy, tylko nadwrażliwy.

To