Wpis z mikrobloga

@selectGwiazdkaFromTabelka Przecież covidianie zawsze mówili że oni słuchają nałuki a nie naszego rządu i tych grzesiowskich, fikołków i innych hordzbanów. A jak było w praktyce? Jak rząd kazał założyć maski na dworzu to założyli, jak kazał zdjąć to zdjęli.

@Krupier W 2020 tu pisałem z gościem co po górach w upale chodził w maseczce i jeszcze mi opisywał że to żaden problem nie był i dało się przyzwyczaić i przeżyć. xD
@Pieniek1991: Jak widzisz tylko wspomnialem o tym, ze bedac na szczycie jak byla masa ludzi to zalozylem maske, to samo tyczylo sie w upchanej po brzegi lodce ktora plynela na drugi brzeg.
Pozdrawiam ciebie rowniez jak czytasz ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrochenMochen Wypisywałeś jedne z największych bzdur w czasie covida a że teraz na wypoku jest czas na wspominanie tych czasów i slusznie obśmiewa się te bzdurne obostrzenia to jeszcze pewnie nie jedna osoba nie jeden screen z Twoich wypowiedzi wrzuci. xD
I pewnie dlatego napisałeś wyraźnie że przy 30 stopniach w masce wspinałeś się na 3 korony ale teraz zamiast się przyznać że dałeś się zrobić w wiadomo co z covidem to
@Pieniek1991: Szkoda, tylko ze ty jak i wielu innych przyczepiaja sie do malo istotnych rzeczy, a tak naprawde wszystko neguja, dystanse, lockdowny, maski szczepienia i inne. Jak robile blad to prostowalem sprawe i poprawialem sie. Mam mase wpisow i komentarzy na ten temat wiec mozesz sprawdzac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moze wtedy przesadzalem z ostrozonoscia, nie wiem, ale pisalem co robilem by minimalizowac ryzyko. Czlowiek ciagle sie
@GrochenMochen: I co covida uniknąłeś? xD Ale chociaż dobrze ze jakaś refleksja jest. Wtedy Ty zbierałeś plusy a ja olewający wszystko od początku zbierałem minusy a teraz jest odwrotnie i osoby z takimi poglądami jak Twoje wtedy zbierają grad minusów.
To były bardzo istotne rzeczy bo postawa osób takich jak Ty dawała rządowi paliwo do wprowadzania bzdurnych obostrzeń i przez 2 lata gnębienia wszystkich, także takich jak ja co tego nie
@Pieniek1991: To po wiedz w końcu o co tobie chodzi? o plusy, o minusy, o mandaty o prawo itp? No właśnie nie. Moim celem w pisaniu takich komentarzy, było zwrócenie uwagi na fakty naukowe, a nie na bzdury pisane przez farmę trolli z Rosji (88% fejków była pochodzenia z farmy trolli na kremlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Niektóre rzeczy okazywały się słuszne inne nie. Druga sprawa. Ja
@Krupier: eee tam pamiętam jak mnie wykopki w koronaszajbie straszyli, że w Tatry nie pojadę bo mnie gdzieś w w Jabłonce ( w domyśle) bagiety przechwycą, no cóż pojechałem pochodziłem, żyję dalej nie posłuchałem "nałuki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: ja pamiętam ten strach i pytania czy jak przekroczą granicę gdzieś na szlaku to czy im coś grozi. XD

Dobry był też typ, który myślał, że wyniki testów są w jakiejś ogólnoświatowej bazie i strażnicy graniczni będą wiedzieć jeśli na lewiźnie gdzieś pojadę. :D

Masakra jak ludzi zastraszyli.
To po wiedz w końcu o co tobie chodzi? o plusy, o minusy, o mandaty o prawo itp? No właśnie nie. Moim celem w pisaniu takich komentarzy, było zwrócenie uwagi na fakty naukowe, a nie na bzdury pisane przez farmę trolli z Rosji (88% fejków była pochodzenia z farmy trolli na kremlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Niektóre rzeczy okazywały się słuszne inne nie. Druga sprawa. Ja wiem, że