Wpis z mikrobloga

W życiu dostałem dwa razy zaproszenie na osiemnastkę. Potem już nigdy, bo każdy wiedział, że nie pójdę. Nie poszedłem, bo pierwszy raz nie miałem dojazdu wieczorem, bo mieszkałem w mniejszym mieście obok. Potem z powodu awantury w domu, a potem nie mogłem. Takie moje wspomnienia z okresu licealnego. Banany poszły na osiemnastki, a jak. Sebki wywodzące się z biednych, ale niekontrolowanych domów też. Nawet nerdy zaliczyły po jedną, dwie osiemnastki, nawet jak w klubie przesiedzieli na kanapie z drinkiem w swoim towarzystwie. Mam 27.5 roku, drugi raz osiemnastu lat mieć nie będę. #przegryw #blackpill

Ale teraz synek sobie dziewczyny szukaj, przecież ty nie niski, nie łysy ect. #!$%@?, kiedyś moi właśni starzy dostaną ode mnie z liścia.....
  • 15
@olaf_wolominski: Jak mnie wkyurwiają genatyczne przegrywy. To, że jesteś zakolakiem manletem to nie moja wina to pozstaje wam zacierać raczki, że jak komuś geny nie odmówiły przegranej to wychowanie zabrało młodośc. Niczym się nie różnicie od julek, które wami gardzą.
legalnie mogli się wyprowadzić i zerwać z nimi kontakt nawet jeśli uważali, że ta relacja jest toksyczna.


@Zetembe: Polecam ten styl życia, czasem się po prostu nie da inaczej, więc jak macie #!$%@? rodziców, to po prostu uciekajcie gdzie pieprz rośnie, bo tylko zniszczą was od środka.
@dondonu: Gościu, jak ty to robisz z ogarniętym wyglądem, że nie ruchasz? Izolujesz się od ludzi? Nikt nie wie o twoim istnieniu? A może jesteś tak samo brzydki jak ludzie, których wyzywasz, tylko trwasz w swoim wyparciu? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
@dondonu: No to się nie dziw, że julki nie pukają do drzwi. Volcel pełną gębą z domieszką mentalcelizmu, rzadki przypadek. Z ładną mordą wystarczy wyjść z domu, polecam przetestować. Osobiście ze swoją przeciętną mordą nie mam takiego przywileju.
Volcel pełną gębą z domieszką mentalcelizmu,


@CalderX: Odwrotnie bym powiedział. Jestem rzadkim przypadkiem, bo o czym pisałem okres dojrzewania został zmarnowany przez zdewociały i kontrolujący dom, na studiach mając oddech zająłem się nadrabianiem innych sfer życia, nawet tych szczeniackich. I tak się obudziłem rok temu, ale podirytowany zacząłem korzystać z div. A mając lvl 27.5 to wiem, że różowe już wyszalane i szukają stabilizacji, bo zegar biologiczny. Więc nawet stając się