Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w ankiecie. Prawdopodobnie zacznie ona cykl moich coniedzielnych ankiet gdzie będę pytał o przeróżne rzeczy związane z grami. Ankiety prowadzone czysto z ciekawości po to by poznać strukturę graczy na wykopie. Pozdrawiam. ʕʔ
#gry #pcmasterrace #ps5 #ps4 #playstation #xbox #xboxone #xboxseriesx

Do końca życia możesz już grać tylko w jeden rodzaj gierek. Wybierasz:

  • Multiplayeer 23.1% (80)
  • Singleplayer 76.9% (267)

Oddanych głosów: 347

  • 7
@Ryszardzislaw:

Lubiłem grać w Multi, ale ludzie w 90% przypadków psują rozgrywkę. Często toksyczni gracze lądują w drużynie mojej lub przeciwnej (LoL, Rocket League, FIFA, CoD czy coś innego), albo przychodzą i przeszkadzają (MMO).

W MMO często sprawę załatwia wysoka oplata żeby grać. Tak było w EVE online, ale przeszli na częściowo darmowy model.
W grach rankingowych, gdzie liczy się współpraca zespołu, raz się powinie noga i już trafiasz ciągle na
@Ryszardzislaw: Dobrych singleplayer jest więcej niż dobrych mmo, ale nie na tyle żeby mieć ciągle grać w coś nowego. Wolę obniżyć standardy i grać sobie w mmo gdzie przynajmniej treści mam na 5+ lat.
@Ryszardzislaw: Fajnie jakby gry multiplayer w ogóle nie istniały, za duży nacisk na to teraz kładą, kiedyś multik to był dodatek tak jak np. w Bioshock 2 a teraz jest to główny content jak w GTA V czy Battlefront bo frajerzy tonę siana przepalają dla jakichś gównoskinów. Marzy mi się 2-3 letni cykl wydawniczy jak kiedyś, gra nie musi urywać dupy graficznie, dajcie coś mniejszego ale #!$%@? szybciej bo mi życia