Wpis z mikrobloga

@peszmerd: Przecież jego prymitywna analiza na zasadzie, nie może przegrać bo w najgorszym wypadku spali wroty i się wycofa ze zrujnowanego terenu nie bierze pod uwagę takich prostych przykładów z historii jak wojna w Afganistanie.

Peterson z ruskim prąciem w gębie też by przekonywał że ZSRR NIE MOŻE przegrać w Afganistanie. To jest NIEMOŻLIWE. Bo zawsze przecież może się wycofać. Jeśli takie rozumowanie jest dla ciebie proste i logiczne to pozostaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Florent: tez by przekonywal, czyli to twoje przemyslenia i gdybanie? No tak, Peterson to istny glab.

@Florent: nie moze przegrac, bo my nie mozemy wygrac. A jezeli sie wycofa i zostawi Ukraine w ruinie i poza strefa wplywow zachodu to i tak osiagnie swoj cel ktorym bylo wlasnie to. Bardzo prymityna analiza, za to twoja bardzo rzeczowa xD #!$%@? na czarna
@TymRazemNieBedeBordo: większość prawaków jakich znam nienawidzi ruskich. Większość korwinistów, ludzi postujcych wcześniej Brauna, wyśmiewajcych zgniły zachód nienawidzi ruskich. Większość antyszczepionkowców nienawidzi ruskich. Może to głównie w Polsce ale naprawdę poparcie dla ruskich to skrajny margines wśród ludzi mimo że ich byłe "autorytety" jada z propaganda to do polubienia ruskich trudno przekonać.
@Florent: Śmieszne jest to że niedawno Peterson był cytowany i wrzucany często jako autorytet w jakimś temacie tutaj, ale wystarczył raz gdzie nie wpasował się w narracje wykopków i już jest nazywany onucą i wielcy myśliciele już piszą że to było oczywiste bo to prawak. Oglądam ten wywiad i wcale nie kibicuje ruskom tylko stwierdza że nawet w przypadku jak Ukraina wygra z naszą pomocą to co w tym przypadku wygramy?
Odsluchalem ten filmik i raz ze morgan to cwel a dwa peterson nie powiedzial zadnej nieprawdy. Wszystko jest proste i logiczne


@peszmerd: Peterson nie ma zielonego pojęcia na temat sytuacji politycznej wokół wojny. Co udowadnia co chwilę i ucieka od rozmowy na rzecz własnej polityki wewnętrznej. Już raz pokazał swoją ignorancję apelując o to że Rosja jest ostoją zachodniej moralności i chrześcijaństwa. Co jest błazeńską kalką z rosyjskiej propagandy.

Ale po
Najpierw Peterson zaczyna od tego że nie ma w Putinie nic z Hitlera / Stalina


@Mirkosoft: Po co mam czytać dalej jak już na początku kłamiesz?

The notion that he IS Hitler or Stalin - that is just foolish


Putin nie jest Hitlerem lub Stalinem - NIE ŻE NIE MA W PUTINIE NIC Z HITLERA.
Śmieszne jest to że niedawno Peterson był cytowany i wrzucany często jako autorytet w jakimś temacie tutaj, ale wystarczył raz gdzie nie wpasował się w narracje wykopków i już jest nazywany onucą i wielcy myśliciele już piszą że to było oczywiste bo to prawak. Oglądam ten wywiad i wcale nie kibicuje ruskom tylko stwierdza że nawet w przypadku jak Ukraina wygra z naszą pomocą to co w tym przypadku wygramy? Zniszczoną Ukrainę,
@Mirkosoft: mi nie, komuś kto będzie to czytał. Okej, jedźmy dalej.

Nie wiem czy w temacie Rosji mowa o totalitaryźmie to 'ucieczka'. On mówi o Rosji Putina a nie o zachodzie, jestem zdziwiony, że tak to widzisz.

Bo przecież Amerykanin używający absurdalnych zaimków i nie potrafiący określić kim jest kobieta to bliższe następstwo nazizmu i komunizmu niż napchany propagandą kacap mordujący cywili w Buczy.


Tego nie było w ogóle i to
@Florent: Nie powiedział nic kontrowersyjnego tutaj.
Ale to trzeba obejrzeć ze zrozumieniem.

Nie powiedział nawet, że Rosja wygra czy Ukraina przegra. Powiedział, że ten, któremu nie można powiedzieć NIE, nie może przegrać.
Co wcale nie znaczy, że Rosja wygra bo tak jest i już, ale jego zdaniem Zachód musi uniezależnić się jeżeli chodzi o energię od Rosji.

Jeżeli chodzi o użycie przez Rosję taktycznych ładunków nuklearnych to jego wypowiedź pokrywa się
Nie wiem czy w temacie Rosji mowa o totalitaryźmie to 'ucieczka'. On mówi o Rosji Putina a nie o zachodzie, jestem zdziwiony, że tak to widzisz.


@peszmerd: 1:35 Pears kończy swoją wypowiedź, po czym Pereson mówi o Sołżenicynie. W żaden sposób nie odnosi tego do dzisiejszej Rosji, za to zamyka wypowiedź przypasowując ją do "cancel culture".

Tego nie było w ogóle i to Twoja hipoteza, że o tym mówi. Moim zdaniem
Jaki wysyp Petersonowcow xDD


@MienciuskiPajonk: Nie wiem jaki problem macie argumentować coś normalnie i nie wyśmiewać. Bo coraz częściej widzę że jak ktoś nie zgadza się z główną narracją to od razu jest wyzywany od onucy i wyśmiewany żeby umniejszyć jego zdanie zamiast wdać się w dyskusje i uargumentować swoje poglądy. Wystawiasz filmik jako "argument" choć rozmowa toczy się na temat innego wywiadu

Nie jestem fanem Petersona i nawet nie powiedziałbym