Wpis z mikrobloga

Czego uzywacie do ogladania filmow i seriali? Z legalnych zrdoel od zawsze uzywalem Netflix czy Amazon Prime, ostatnio zobaczylem ze sa tez pirackie platformy streamingowe - sparwdzilem Plex z roznymi PlexShare serwerami - ale aby ogladac tam filmy w 4K to trzeba miec jakas kosmiczna szybkosc internetu. Chcialbym moc ogladac to na LG TV cztlo WebOS albo przez Xbox.
#plex #filmyonline #streaming #piractwo
  • 15
@drGreen: Problem z PlexShare polega glownie na tym iz jedyne opcje tam dostepne (i w sumie jest to w miare logiczne rozwiazanie) to tylko DirectPlay. Na chwile obecna bezsensowne jest transkodowanie 4k, zwlaszcza HDR z racji tego ze tonemaping jezeli chodzi o konwersje 4k jest na chwile obecna do dupy. Dlatego tez ja kolekcjonuje jedynie w 1080p
@drGreen: wiem iz tobie nie zalezy na kolekcjonowaniu. Ale wlascicielom serwerow juz tak. Prawda jest taka ze zapewne kolekcjonuja remuxy BR ktore jednak troche waza, a transkodowanie ich na cos mniejszego to jednak troche droga zabawa (ze sprzetowego punktu widzenia). Dlatego tez serwuja ci pelny 4k remux albo nic. Dlatego tez potrzeba dosyc znacznych predkosci
@archi3: patzre na to stremio - jest ok ale nie jest to wygodne aby musiec wklejac link z torrentow aby obejrzec film, zalezy mi na wygodzie aby na TV to szybko obslugiwac. Chyba ze cos zle robie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drGreen: do stremio dokup RD za 3e/m i doinstaluj parę dodatków np cienemeta, torrentio, opensubtitles. Po skonfigurowaniu nic nie musisz dodawać ręcznie wystarczy że wyszukasz film a na 99% on już tam jest jak w Plex.