Wpis z mikrobloga

Nic się chyba tarczom i klockom, chociaż głównie tarczom, nie stanie jak będą leżeć 6 miesięcy przed zamontowaniem?

#motoryzacja #mechanikasamochodowa

Na wiosnę będę robił dwa samochody. Myślałem o tym aby teraz zamówić części, bo ceny cały czas będą szły w górę i jak mam w marcu czy kwietniu płacić parę stów więcej to wolę teraz zamówić.
  • 9
@r5678: jak nie walniesz ich na glebę gdzie będzie deszcz i śnieg padał tylko będziesz trzymał w pomieszczeni zamkniętym to zupełnie jakby na magazynie leżały. To nie twarożek. Nie zepsuje się.
@dawid3012: @_kapsel: @stiven777:
No ja miałem na myśli bardzo mokre miejsce z różnicą temperatur bo nieogrzany garaż, gdzie od później jesieni do wiosny wilogotność jest miedzy 95 a 100% i absolutnie wszystko co może chłonąć wodę jest mega mokre, przed zimą zawsze wywalam wszelakie kartony itp bo potem rozpadają się w rękach jakby je wodą polać.

Czyli w domu bym musiał trzymać
@r5678: ja nie jestem fanem zamawiania części przed robotą, zacznę rozbierać to i tak wyjdzie że po tym pół roku dodatkowo trzeba kupić nowe prowadnice albo wymienić przewód albo łożysko jeszcze szumi, chyba że masz szansę w okazyjnej cenie kupić no to bierz
@Volmyr: Biorąc pod uwagę że wszystko drożeje, i będzie drożej to tak mam szansę kupić w okazyjnej cenie :D
Nawet teraz jeden model opon, w maju komplet kosztował 826zł, w lipcu 860zł, a dzisiaj 939zł i to szukając po najtańszych ofertach a nie jeden sklep, bo tutaj różnice są np 860zł vs 1016zł.

a nawet jakbym przykładowo teraz miał zmieniać, to i tak jak coś ma wyjść to wyjdzie w trakcie