Wpis z mikrobloga

@Hatespinner przereklamowany (od zawsze pompują w marketing dlatego pod każdym postem ktoś o nich pisze:D), są dobre ale nie za tę cene (sprowadzanie ze stanow kosztuje plus oni ogolnie sie cenią, bo pompują marketing i muszą odbić, mocno też lecą w wygląd dlatego przyciągają wzrok ale za tym nie idzie aż tak funkcjonalnośc jak to wygląda jak się na nie popatrzy), nawet wystarczy samemu usiąść i od razu się człowiek dziwi że
Nie wiem też czy wszyscy co tak namiętnie polecają to Embody, wiedzą że to krzesło z XX wieku. Wtedy to na pewno był hit, ale dziś tak wszyscy to grzeją jakby naprawdę po tylu latach wciąż nie było alternatywy xd
No a jak cena 6k to dużo dla kogoś na tagu #programista15k


@Hatespinner zupełnie nie zrozumiałeś co chciałem Ci przekazać. Pisząc że jest "za drogi" nie miałem na myśli że trzeba kupić coś tańszego, tylko że za te same pieniądze istnieją lepsze alternatywy.

Sam miałem budżet 6k i kupiłem Niemca mając do wyboru właśnie Embody i mając nawet okazję przetestować na własnej dupie zanim zdecydowałem cokolwiek.
@-PPP- A czemu akurat embody? xD Ją na przykład nie rozumiem jak można siedzieć na fotelu bez siatki. No chyba, że ktoś wstaje co pięć sekund albo wmontował sobie jakieś silniki wymiany powietrza podczas siedzenia.

No ale fotele HM są uniwersalnie dobre, więc to, że ty uważasz że jest coś lepszego w tej cenie, niewiele zmienia.
@Hatespinner masz jakieś dziwne podejście do prowadzenia rozmów. Ktoś próbuje spokojnie przekonać że da się jeszcze lepiej wydać pieniądze a ty go prawie atakujesz "bo gorsza opcja też jest dobra". Tak - jest dobra i nie musisz mnie przedrzeźniać bo napisałem to ja sam w 1. komentarzu że "Embody jest dobre" :P
@Hatespinner: @-PPP-: ja siedziałem na wszystkich popularnych modelach od herman millera i najwygodniej mi się siedziało na Mirra 2. Taki embody ma plastikowy element który wciskał mi się w miednicę, a np aeron ma kiepskie wsparcie góry pleców. Zakup krzesła to sprawa mocno indywidualna i niekoniecznie warto kierować się ceną i hype na krzesło.
podczas gdy to jest totalna bzdura. xD


@Hatespinner: tak jest, bo tak wykopek napisał

Skąd czerpiesz wiedzę? Myślę że wtopiłeś hajs i teraz bronisz, a ja byłem mądrzejszy i posadziłem dupsko na wielu modelach ZANIM podjąłem decyzję

dlatego teraz siedzisz na forach i się #!$%@? na niewinnych ludzi xD możesz dalej żyć w bańce i twierdzić, że krzesło zaprojektowane w latach 90 bodajże jest lepsze od modeli z 2022

nie każ
@chlop784: Masz rację, Mirra jest dużo lepsza, Embody to naprawdę staroć na dzisiejsze standardy

Również masz rację że to sprawa indywidualna ale to nie kwestia gustu tylko budowy ciała, którą każdy ma inną.
@-PPP-:

Skąd czerpiesz wiedzę?


Z internetu, bo w przeciwieństwie do ciebie idzie mi dużo lepiej wyszukiwanie informacji i rankingów, niż produkowanie wysrywów z autopsji. Ot pierwszy link z Googla:

https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-office-chair/

Myślę że wtopiłeś hajs i teraz bronisz, a ja byłem mądrzejszy i posadziłem dupsko na wielu modelach ZANIM podjąłem decyzję


Akurat błąd, bo nie mam HM tylko dużo tańsza opcje, pisałem wiele razy na wypoku, ale siedziałem na różnych fotelach biurowych
@-PPP-:

: i to widać :D śmiesznie, że sam się do tego przyznałeś, że jesteś teoretykiem sprzed klawiatury :P


Czyli wyjaśniło się, jesteś jakimś gimbem, który nie umie przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem. Siedzisz ma Markusie z Ikei i miałeś #!$%@? wspólnego z wysoką półką, bo masz zero wiedzy, zero porównań. Temat zamknięty. xD
@Hatespinner: szkoda że siedzę akurat na urlopie we Włoszech , to nie zrobię ci teraz fotki z fotelem za 6k i moim nickiem w tle abyś uwierzył :P

Oczywiście to nieprawda, piszesz do mnie że siedzę na Markusie a przed chwilą sam się przyznałeś, że to Ty siedzisz na tanim krześle? Gdzie tu sens, gdzie logika :D