Polecam sobie obejrzeć jak nakręca drużynę Czesiu Michniewicz w przerwie meczu. Przecież #!$%@? tam nikomu nie zależy, siedzą jak te sieroty i nikt nie wie o co chodzi. To samo atmosfera szatni po zakończeniu spotkania. Co to #!$%@? jest ja się pytam? Zobaczcie co robi z piłkarzami taki Arteta gdy przegrywają a piłkarze się nie starają klik. #!$%@?ć ten polski beton szkoleniowy
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
matewoosh - Polecam sobie obejrzeć jak nakręca drużynę Czesiu Michniewicz w przerwie ...
  • 28
@matewoosh: Od początku to bylo widać, chlop spełnił swoje marzenie bo jako trener repry pojdzie na mundial, moze i ma rozpisaną kazda repre przeciwko ktorej bedziemy grali, ale motywacji to on nie potrafi wywrzeć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@Moonastro: Jak rozpisaną, co on rozpisuje xD Wie kto lubi jakie chipsy i do jakiego sklepu lubi chodzić. Zastanawiam się jak to jest możliwe ze typ z kryminalną przeszłością w piłce nożnej jest trenerem reprezentacji. Czyste kolesiostwo i układy. Nigdy w polskiej piłce nie będzie dobrze, a kasa i tak jest pompowana i zamiast dofinansować siatkówkę, koszykówkę czy nie wiem, olimpijskie sporty to będziemy tkwić w marazmie.
@matewoosh: Ale Lewandowski musiał się tam gotować. Całą pierwszą połowę #!$%@? na te gówniane granie, pewnie myślał sobie "ale w szatni zaraz będzie rozp***ol". Wchodzi, siada, a Cześ zaczyna "panowie, nic się wielkiego nie dzieje, to tylko 1:0, 45 minut to jest kupa czasu" xD
@King_Thestias: no to jest idealny cosplay polski typ ktory nie ma kompetencji piastuje odpowiedzialne stanowisko, a ludzie ktorzy powinni protestować naleza do tego samgo ukladziku i sieja propagande.
@michnick88: bo to typowa polska myśl szkoleniowa. Mają być bramki. Kiepska gra? Nie szkodzi, ma być gol. Podczas gdy gol powinien byc tylko dodatkiem do dobrej gry.
  • 20
@matewoosh Czesiu to jest #!$%@? a nie trener, w obronie jesteśmy tak cofnięci, że wyjście z kontra jest niezwykle trudne. W pierwszym meczu z Holandia chyba jak matty cash wychodzi z kontra to biegł z piłką przez 50-60 metrów przypomniało mi to el clasico za czasów pepa i Mourinho jak ronaldo wychodzi z kontra i biegnie tak sam z piłką przez 50-60 metrów. Real był wtedy bezsilny tak samo jak reprezentacja Polski
@matewoosh Ale po #!$%@? się spinać skoro to praktycznie mecz towarzyski? Weryfikacja przyjdzie na mundialu. Na Szwecję też wszyscy gadali, że przegramy i to wysoko i wyszło inaczej. Oczywiście na farcie i z formą Szczęsnego, ale jednak.