Wpis z mikrobloga

Minęło 46 godzin - nie odpisała.

()

Wygłupiłem się potwornie, po co było pisać skoro nie odpisała. Tak to się kończy jak znajomy mówił że jakaś różowa się o mnie pytała - pytała bo robi statystyki, a nie że od razu podoba się. Z moim zawodem nie znajdę sobie kobiety nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jestem debilem

Historie o szczęśliwej miłości dotyczą TYLKO kobiet, dla chłopa sznur lub bilet na front wschodni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_login: ale poczekaj. Mój niebieski miał podobną sytuację do ciebie. Znajoma nas spiknela, on napisał do mnie na fb, wpadlo do spamu czy tam "inne" nawet nie wiedziałam ze ktos do mnie napisał xD
  • Odpowiedz
@smutny_login: stary chlop, a przeżywa nieodpisanie jakby to było jakieś gimnazjum. Już widzę ten potencjalny związek z takim nastawieniem do życia i dojrzałością emocjonalną,
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: A z ciekawości - jakie widzisz plusy tej sytuacji? @budep - to jest samonapędzająca się karuzela. Nie było się w związku, więc nie nabiera sie dojrzałości dzięki niemu, a przez brak dojrzalości coraz trudniej wejść w związek, przez co nie nabiera się dojrzalości i tak w kółko
  • Odpowiedz
stary chlop, a przeżywa nieodpisanie jakby to było jakieś gimnazjum. Już widzę ten potencjalny związek z takim nastawieniem do życia i dojrzałością emocjonalną,


@budep: Oskarek będący samotny bez baby maksymalnie dwa tygodnie w swoim życiu znowu radzi odcinek 2137
  • Odpowiedz
@smutny_login: 2-3 dni. Nie wiem. Niebieski napisal do tej naszej kolezanki, ze chyba nic z tego bo go olałam i ona szybko do mnie napisala, ze dlaczego go olalam? XD gdyby nie to, pewnie do teraz nie wiedzialabym ze napisal xDdd
  • Odpowiedz