Wpis z mikrobloga

Ale mnie teraz #santander załatwił xD Dał mi 2 tygodnie na spłatę 500 zł xD Bo inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu i komornika Wspaniałe wysranie się i de facto szantaż stałego klienta, który tym klientem jest od prawie 10 lat.

Bez jakiegokolwiek wcześniejszego uprzedzenia o dacie spłaty. Ot, masz pan list i 2 tygodnie na wpłatę.
I to nie tak, że zaniedbywałem spłacanie. Spłacałem regularnie xD

I jeszcze mam do nich JA zadzwonić pod koniec, żeby mi powiedzieli ile mam odsetek do zapłacenia xD #bekazpodludzi #banki #kredyt #polska
jakismadrynickpolacinsku - Ale mnie teraz #santander załatwił xD Dał mi 2 tygodnie na...

źródło: comment_1663929982y6AEuSKeOE0Ftu7N7QuPRl.jpg

Pobierz
  • 17
@Alex_mski: No dają mu dwa tygodnie, Ale z pretensjonalnego tonu wynika, ze nie miał większego opóźnienia - bo inaczej by się nie dziwił takim listem. Dodatkowo wyżej w komentarzu OP napisał, ze płacił co miesiąc
@jakismadrynickpolacinsku: Witamy w klubie .Mam tak samo .Też dostałem taki list. Z tym że u mnie sprawa wyglądała trochę inaczej .10 lat temu miałem konto w WBK . Stan na koncie był zerowy i całkiem o nim zapomniałem (miałem kilka kont bankowych . Sandander wchłonął WBK . Od tego czasu nie otrzymywałem żadnych listów nawet kartki na świeta . I nagle bach otrzymuje taki list .Ostateczne wezwanie do zapłaty . Niestety