Wpis z mikrobloga

@czarodziejski Na codzień mieszkam w Polsce i mam dość fanatyzmu religijnego u nas w kraju, to m am jechać gdzie fantzym jest jescze większy? Poza tym nie lubię upałów. W Katarze mogę sobie w Piątek spokojnie wyjść na piwko i poznać dziewczynę? Czy to zbyt duże szaleństwo już? To bardzo przyjazne miejsce jest też przyjazne np. dla osób, które budowały stadiony? Może pogadaj z imigrantami z Indii czy tam Bangladeszu jak bardzo
  • Odpowiedz
Czyli ulegasz stereotypom. Nie widziałem tutaj fanatyzmu. Mają swoją kulturę i chcieliby abyś ją szanował, to chyba normalne? Tak samo Ty chciałbyś aby cudzoziemcy przybywający do Polski szanowali naszą kulturę i prawo. Czy możesz poznać dziewczynę? Raczej możesz ale nie licz że zaciągniesz do hotelu i zbałamucisz. U nich seks dopiero po ślubie. Nie spotkałem się tutaj z jakimkolwiek przejawem nietolerancji czy złego nastawienia do przyjezdnych, wręcz przeciwnie, tak sympatycznych i otwartych
  • Odpowiedz
@czarodziejski No i ich kultura mi się nie podoba, wiec tam nie chce jechać, w czym problem? Zresztą prawo to prawo, to że dasz mi jakiś jeden przykład czegoś tam, co się wydarzyło i nikt nie poniósł konsekwencji, to nie znaczy, że zawsze tak będzie. Nie wydaje mi się żeby Katar był przyjazny dla homoseksualistów. Do kwestii jak traktują imigrantow, którzy przyjechali do pracy fizyczne nawet się nie odniosłeś
  • Odpowiedz
jak traktują imigrantow, którzy przyjechali do pracy fizyczne nawet się nie odniosłeś


@ekjrwhrkjew: Nie widziałem tutaj nic niepokojącego, rozmawiam z ludźmi i nikt też nic takiego nie mówi. Serio wszyscy są bardzo przyjaźnie nastawieni.

Nie wydaje mi się żeby Katar był przyjazny dla homoseksualistów.


@ekjrwhrkjew: W jakim sensie? Nikt przecież nie chodzi i się Ciebie nie pyta czy lubisz chłopców czy dziewczynki xD

śmierć kiła mogiła, był mecz z Holandią
  • Odpowiedz
Powiem wam tylko tyle jeszcze. Sam miałem podobne przeczucia przed wylotem, na miejscu jednak zderzyłem się z zupełnie odmienną rzeczywistością a nie stereotypami.
  • Odpowiedz
@czarodziejski No to dajmy na to co by się stało jeżeli ten twój kolega gej pocałowałby swojego partnera na ulicy? A ten fikolek, odnośnie imigrantow to, jak myślisz czemu się o tym nie mówi, że przy budowie stadionów giną pracownicy, na jak myślisz? Zapewne w Katarze o tym nie wolno mówić xDD Jescze poza tematem jakie zarobki tam są w branży IT? Porównując do USA, Irlandii, UK czy Szwajcarii. W Katarze nie
  • Odpowiedz
Jescze poza tematem jakie zarobki tam są w branży IT


@ekjrwhrkjew: Ja nie wiem ile byś zarobił pracując tu bezpośrednio. W moim przypadku jest łańcuszek firm i każdy na tym przytula ładną sumkę. Ale tak dla porównania to tutaj taksówkarz zarabia 15000 Riali, czyli około 20tys zł. Sam sobie porównaj z zarobkami u nas.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Może dlatego że tutaj kobiety nie muszą tyrać bo ich mężowie zarabiają wystarczająco dobrze? Myślisz że one noszą burki bo muszą? To nie Iran. One się tak ubierają bo nie chcą aby się ktoś ślinił na ich widok, zwłaszcza jakiś napalony białas z europy. Zresztą większość kobiet tutaj nie zakrywa twarzy, oczywiście spotkasz takie gdzie tylko widać oczy ale bardzo ich mało tak jak mało jest Arabów w turbanach. Bardzo
  • Odpowiedz
@czarodziejski Dyskusja z tobą jest pozbawiona jakiekolwiek logiki. Napisałem, że kobiety muszą uzyskać zgodę męża o pracę i tu też miałem na myśli imigrantki, a ty wyjeżdżasz z zarobkami ich mężów. Myślę, że każda kobieta chciała móc wybrać czy pracować czy nie, a jest to dosyć istotna decyzja zyciowa. A co z tym które nie mają mężów? A gdyby ktoś Ci zaproponował bardzo wysko standard życia, ale musisz się tej osoby o
  • Odpowiedz
Nie wiem nic o tym czy potrzebują pozwolenie, ale się dowiem na Twoją prośbę. Wątpię aby imigrantki potrzebowały jakiegoś pozwolenia męża. Europejki, które tutaj widziałem chodziły normalnie ubrane w obcisłych i krótkich leginsach chociaż to podobno nie przystoi. Tak katar jest przyjazny, nikt mi złego słowa nie powiedział. Nie widziałem aby tu się jacyś faceci całowali, może dlatego że tutaj po prostu tych homoseksualistów nie ma? zresztą mnie bierze obrzydzenie nawet w
  • Odpowiedz