Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 473
@robertx: #!$%@? im w dupę odkąd wprowadzili reklamy głosowe odpadające się nawet jak nie korzystamy w tym momencie z Yanosika


@michgur: jak wyżej plus to, że dalej działa w tle zużywając baterię nawet jak zostanie zamknięty. Trzeba ręcznie ubijać apkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Ar_0: dziwne, u mnie zamyka się automatycznie po rozłączeniu z bluetooth samochodowym

Próbował ktoś z APK mirror sprawdzić jaka ostatnia wersja się normalnie uruchamia? Może trafilaby jeszcze z przed ery reklam głosowych
  • Odpowiedz
@michgur: #!$%@?łem ostatnio bo tak drenuje baterie ze nie oplaca sie tego trzymac na telefonie kiedy się korzysta z tego kilka razy w miesiącu. Instaluje jak się gdzieś wybieram. A za reklamy #!$%@? w dupę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
dziwne, u mnie zamyka się automatycznie po rozłączeniu z bluetooth samochodowym

@adrjenq: u mnie też. A teraz wejdź sobie w statystyki zużycia baterii na których z całą pewnością zobaczysz, że cały czas 1% na godzinę ciągnie Ci właśnie yanosik :). Jedyna opcja całkowitego zamknięcia to wejście w szczegóły apki i kliknięcie "wymuś zatrzymanie" (Samsung)
  • Odpowiedz
@michgur: Gowno total, o wiele bardziej cenię zgłoszenia na Google maps niż w tym shicie. Zdarzę się że jakiś gimbus pozglasza kontrole a nikogo nie ma.
  • Odpowiedz
@michgur: Warto pamiętać by spiąć z radiem BT. Wsiadamy do samochodu, włącza się radio telefon wykrywa to urządzenie BT więc sam włącza Yanosika w tle. Po wyjściu z auta samo wyłącza aplikacje.

Co do samego Yanosika, fakjt ma wady:
- reklamy
- lokalizacja co chwile się włącza mimo że aplikacja wyłączona dawno.
No ale wolę te minusy niż płacić 1500zł mandatu xD
  • Odpowiedz