Wpis z mikrobloga

@Forever_zielonka: 38 mlvl i latasz w zao helmecie pytając o najdroższe itemy w grze?
Soulwakersy sa warte swojej ceny, helmet spang wystarczy bo tez mozna +2 mlvl wrzucic, ale pozostałe nie dadzą juz tak znaczącej roznicy, moze jedynie luk ale to jest potężna kasa
Kwestia tez tego co bijesz glownie, bo wiadomo ze najlepiej miec wszystko ale jak masz do dyspozycji tylko część budżetu to lepiej brać eq pod miejscówki
@jadepobiegac:
Właśnie coraz więcej potrzebuje od ognia resistow dlatego skipuje lion, no tak wyszło że zamieniłem swojego 500rp z dobrym eq za dojechanego wyższego palka i mam śmieciowe eq bije to co każdy t
Rp rosha i asury xD, o ile na asury luz to rosh lekko dusi
@Forever_zielonka: Na czym tak zarabiałeś z takim eq?

@byKamel w prismatic secie można dobrze zarabiać nawet więc pytanie z dupy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mały tip Ci dam. Im wiecej defow tym łatwiejsza Gierka i lepszy profit. Dobieraj set pod miejsca, które bijesz. Takim 700lvlem już rosha możesz sobie orać na spokojnie, nawet we wspomnianym wyżej prismaticu ¯_(ツ)_/¯
Coify obecnie bardzo stanialy więc jeśli potrzebujesz fire
@Insane_Mike: Ja wiem, jesteś najlepszy. Nawet w chain armorze zrobisz lepszy profit ode mnie. Tylko poza słowami nic nie wnosisz. Pokaż jakieś screeny czy coś. Bo ja też mam takich teoretyków na reddicie, którzy uczą innych jak przebiec drogę na brainstealera i jak go pokonać, a na discordzie gość prosi, żeby wybijać całą drogę, bo nie da rady tego przebiec 600 rp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego