Wpis z mikrobloga

@byKamel i bez eq bym zrobił lepszy od ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡) Screeny z czego skoro solo praktycznie nie expie, tylko th w top miejscach na których pewnie nigdy nie byłeś ¯_(ツ)_/¯
#!$%@? wieczne bzdury ludziom tutaj i się burzysz a biegasz gówno 700lvlem xD
@Insane_Mike: Było tego zbyt wiele. Zawsze coś ci nie pasuje. Wiecznie robisz wszystko lepiej. Wkleiłem screena z dmg jaki zrobiłem z soulbleederem na tier 3, a ty piszesz coś w stylu, że to nic szczególnego. Śmiać mi się chce. Nie mam do ciebie nic jako do resellera, bo jesteś uczciwy (sam od ciebie kupowałem), ale jeżeli chodzi o opisywanie wyczynów w grze, to chyba fantazja cię ponosi.
@byKamel: no th i robiac 7.8 rawa to raczej kiepsko, ale moge Ci podrzucic z TH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie moja wina, że po prostu mam sporo większą wiedze na temat gry itp, a że odbierane jest to jakobym sie miał przechwalac czy cokolwiek to inna sprawa. Po prostu nierzadko bywa tak, że przeciętny gracz sądzi, że robi dobrą robote, a jest ona co najwyzej przeciętna
@Insane_Mike: To roszka? Widzisz, teraz jak dajesz screenshoty, to mamy o czym gadać. Jest jakiś punkt zaczepienia. Nie neguję tego, że ktoś gra lepiej ode mnie i ma większą wiedzę, bo ja jestem przeciętniakiem. A niestety zbyt wielu napinaczy poznałem na reddicie, dlatego często podchodzę do przechwałek z dużym dystansem.