Wpis z mikrobloga

  • 206
Jak piszę z kimś ten ktoś w każdym zdaniu wstawia "xD" to już na 80% wiem, że rozmawiam z dzieckiem. Żeby się upewnić zwracam mu na to uwagę i jak rozmówca odpisuje "ok boomer" to wtedy już mam 100% pewności, że to dzieciak i kończę rozmowę.
#protip #wykop #takaprawda
  • 102
  • Odpowiedz
@kidi1: Napisałeś prawdę, ale zapomniałeś, ze mówisz o tym na portalu zdominowanym przez te dzieci, a najczęściej obserwowane tagi to patostreamowe gowno i inne patomma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kidi1: ja do managerow co pod soba maja dziesiatki innych managerow, tysiace ludzi i budzet wiekszy niz Twoj powiat jak nie pol wojewodztwa, pisalem i pisze w wiadomosciach 'xD' i to nie tylko z PL.

Trzeba miec troche luzu w zyciu, spietych glabow nikt nie lubi.
  • Odpowiedz
@kidi1: xD to rak, ale z zupełnie innych powodów. Jak wejdzie za bardzo w styl pisania, to zdanie bez xD brzmi jakbyś był #!$%@? albo obrażony. Nie możesz napisać choćby jednego zdania bez xD, żeby nie wyjść na gbura.
No i w świecie w którym wyrażanie emocji uważane jest za oznakę słabości, paradoksalnie xD oznacza brak emocji.
"Umarła mi babcia xD"
  • Odpowiedz
@zeroR3: ej ale to prawda. Jak piszę z różową to "xD" leci co drugą wiadomość, jakbyśmy przestali to nagle nasza rozmowa wyglądałaby na śmiertelnie poważną xD masakra, to naprawdę byłoby teraz cięzkie do wyplenienia
  • Odpowiedz