Wpis z mikrobloga

@Wakabajashii:
Jako człowiek dla którego gry multi skończyły się na pierwszym Unrealu jakieś ~20 lat temu, pozwolę sobie zapytać - Co dają w rozgrywce takie fanty, że ludzie płacą za nie po kilka stówek? Nie pierwszy raz widzę jak ktoś sprzedaje takie przedmioty za pieniądze za które można kupić kilka nowych tytułów AAA.
@smk666: W wiekszosci gier online to norma, bardzo czesta praktyka twórców. Akurat w csie dziala to najlepiej bo taką skorke mozesz w kazdej chwili odsprzedac za podobna kwote, wiec tylko mrozisz hajs zamiast tracic. Jesli chodzi o inne gry to zazwcyczaj są to skiny po pare stówek ktorych nie mozesz potem odsprzedac
Ludzie lubia sie wyrozniac, tak samo kupuje sie drozsze ubrania przeróżnych marek modowych itd.


@Wakabajashii:
Tylko że to jest gra, rozrywka na chwilę a jednak droższe ubrania nierzadko mają daleko lepsze walory użytkowe od szajsu z sieciówek i za to płaci się więcej. Oczywiście nie wliczając w to dziwactw markowanych przez celebrytów typu crocsy od balenciagi za 2k PLN które nie są ani ładne, ani trwałe ani wygodne a ich jedyną
@dr_Acula nie bulwersuj się tak, mam w dupie twoje pieniądze ja nikogo nie atakuję i pisze tylko w swoim imieniu, że nie wydałbym SWOICH pieniędzy na takie coś. Mnie tylko dziwi to zjawisko jak ludzie chcą kupować coś co nigdy nie będzie w 100% ich i są na łasce autora danego programu, gry ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szamotowy_Marian: ale nikt nie pytal ciebie o zdanie, a ty się plujesz, że ty byś nie wydał i jak tak można wydawać kasę na wirtualny przedmiot. Naprawdę, #!$%@? kogo obchodzi zdanie w twoim temacie. Druga sprawa, nie znasz się to się nie wypowiadaj. Nie będę ci tłumaczył jak działa rynek, bo mi szkoda na to czasu.