Wpis z mikrobloga

23.09.2022roku, godzina 8.00 rano Wtorek.
I pora poruszenia kolejny raz tematu o - [ ,, Kryzysie Energetycznym '' ] oraz [ ,, sympozjum o Paliwach Odnawialnych '' ] - bo moi rodacy to , jak wiadomo ludzie Mierni Intelektualnie dla jakich trzeba specjalne Nauczanie w opcji SPECJALNEJ TROSKI .

W tym przypadku powiem to , co sam mawiam od sporego czasu , aby stania sie Samo wystarczalnym- [ Polska Energetyka] musi sie opierania o dwa solidne Fundamenty takie jak np. ,, Ekologiczna Energia Cieplnai Ekologiczna Energia Energetyczna☺️'' co za tym idzie musi opierania sie o - Surowce Odnawialne, na mocy Prawnej Ustawy OZE⚖️,- czyli wracania do starych i sprawdzonych podstaw Grzewczychjeszcze z okresu PRL-u⚖️jak i Komuny⚖️a mowa o - Zielonej Energii Odnawialnej.

- [ ,, Ekologia '' ] to , Nie tylko nowy [ ,, Trend Mody '' ] czy nawet [ Widzi mi sie takiego Faceta jak Ja ] , ale przede wszystkim ,, Kwestia ODPOWIEDZIALNEGO Wyboru '' przy okazji Ja Nie mam zmartwienia takiego jak inni bo Nie ma paliw Kopalnych- Ja np. LOBBUJE od dawna MOCNO za opcjami Ekologi i Zielonej Energii Odnawialnej oraz Surowcami Naturalnymi cos jak Naturalne ,, Blondynki♀️ '' przy jakich szybciej nabieram Temperatury Pokojowej i silnik wkreca mi sie na wysokie obroty .
No , ale do rzeczy Bo moi Obywatele wymagaj......lekcji w zakresie wiedzy Technologicznej dla tego dla tych najmniej Inteligentnych prowadzony jest ten temat sponsorowany z Ustawy 500plus .

Blok tematyczny - A - Ekologiczna Energia Cieplna, dzieli sie na surowce takie jak np. .

1-Drzewo Opalowe i Kominkowego☘️.

2- Drzewo Opalowe☘️.

3-Drzewo Kominkowe☘️.

4-Zrebki Drzewne☘️.

5-Trocina Drzewna☘️.

6-Galezie i liscie drzewne☘️.

7-Galezie sadownicze☘️.

8-Liscie Ogrodnicze☘️.

9-Pellet Drzewny☘️.

10-Eko Groszek☘️.

11-Wierzba Energetyczna.

12-Wiklina Energetyczna.

13-Brykiet z trawy i siana.

14-Brykiet z Trawy.

15-Brykiet ze slomy.

16-Brykiet z lisci po kukurydzy.

17-Odpadki po Pracy ZUL.

18-Odpadki surowca po pracy SL.

19-Odpadki surowca po pracy Tartaku Drzewnego.

20-Odpadki po Rolnicze.

21-Owies.

22-Szyszki.

23-Obierki po ziemniakach.

24-Biomasa zmieszana.

Blok Tematyczny - B - Ekologiczna Energia Energetyczna⚡️dzieli sie na .

25-Farmy Fotowoltaiczne☁️⛅️☀️✨⚡️.

26-Farmy Elektrowni - Wiatrowych - Turbinowych☁️⛅️☀️✨⚡️.

27-Panele Fotowoltaiczne☁️⛅️✨⚡️.

28-Panele Solarne☁️⛅️✨⚡️.

29-Przydomowe Elektrownie Wiatrowe☁️✨⚡️.

30-Instalacje OZE☁️✨⚡️.

31-Akumulatory Samochodowe✨⚡️.

32-Silnik Turbo Dizla - Spalinowy jako Agregat Pradotworczy⚡️.

33-Elektrownia Wodna✨.

34-Pionowy Wymiennik Pompy Cieplnej✨.

35-Poziomy Wymiennik Pompy Cieplnej✨.

36-Instalacje i sterowania zasilania✨.

Blok Tematyczny - C -Proces pozyskiwania Ekologicznej Energii Cieplnejdzieli sie na potrzebny zestaw taki jak np..

37-Piec na Biomase.

38-Rury , Grzejniki - Kaloryfery oraz Zbiornik Wodnydo studzenia Pieca oraz zegary pieca do jego kontroli oraz pompa jaka zapewnia umieszczania energii cieplnej w calutkim domu w opcji 50 / 50 bez problemowo .

Do tego wszystkiego jest potrzebne na pewno dobrze Prosperujace - [ ,, Rolnictwo '' ] i [ ,, Lesnictwo '' ] oraz [ Sadownictwo ] jak i ,, Ogrodnictwo '' po - Tartaki Drzewne plus [ ,, ZUL end SL '' ] co za tym idzie musi bycia tez dobre Prywatne , Rodzinne Gospodarstwo Rolne ⬛☘️⚡️☕️⚖️.
To Obszar Wiejski ma najcenniejsze Surowce jak do tej pory .

Tak czy inaczej trzeba brania tak samo pod uwagi kwestie zabezpieczenia takie surowce jak np .

39-zywnosc☕️.

40-Woda .

41-Paliwa⛽️- Ropa , Benzyna i Gaz .

Blok Tematyczny - D- czyli opcja pozyskiwania Gazu .

42-Bio-gaz ☄️element produktu pochodzenia Wiejskiego z sektoru Rolniczego .

Blok Tematyczny - Paliwa ⛽️.

43-BIO-PALIWA⛽️ element powstania w zakresie produkcyjnym z Rolnictwa na bazie surowca Rolnego dobra opcja jako np . element grzewczy lub paliwo do Silnika Dizla .

Nauka Nie boli , tylko trzeba znania sie na danym temacie i Ogarniania Technologi plus czucia tego co matka Natura chce nam dania .

Nie trzeba nam dzisiaj DROGICH PALIW KOPALNYCH✋❌⭕️❗️‼️ i bez urazy dla mojego SZANOWANEGO Staruszka - Kretowi Kopalni Wujek i Staszic jak i Bez Urazy jego Kolegom Gornikom nic do was NIE mam✋❌⭕️⛔️❗️‼️ ale pracuje dla dobra mojego kraju⚖️ i moja racja jest tu mocniejsza jako ARGUMENT PRAWNY⚖️ , ze trzeba INWESTOWANIA w EKOLOGICZNE ENERGIE ODNAWIALNE co za tym idzie nasza Gospodarka Energetyczna musi opierania sie o Nowoczesne Technologie OZE z Pozdrowieniami mojemu Szanowanemu Chrzestnemu z Katowic Leszkowi - starzejesz sie STARUSZKU i pora na Odpoczynek dla ciebie , bo ile mozna tyrania dla tego Guzik wartego Kraju daj sie mlodym Narobienia i Nie trzymaj tak fotela mocno pod tylkiem by Ci go Nie Ukradli Nie da sie wiecznie bycia LIDEREM .
Ja mimo bo Nie bywam Idealny i wiem co sie o mnie przez Ciebie mawia , ale szczerze Ja stawiam na Ekologie dla dobra nas wszystkich a Kopalnieto , juz RELIKT SOCJALIZMU i KAPITALIZMU jaki musi Odchodzenia do LAMUSA☹️ .

Wielu Obywateli musi zrozumienia jednego , ze NIC NIE TRWA WIECZNIE nawet Paliwo Kopalne i jakiego Brakuje to , trzeba szukania innej ALTERNATYWY to jak w przypadku wymiany starej i zuzytej zony na nowszy model KOCHANKI - typu - ,, SZPARKA SEKRETARKA '' bo im mlodsza tym lepsza .

Dla tego dzisiaj trzeba wybierania najprostsze Technologie w ramach - Odpowiedzialnej Gospodarki Lasem Prywatnym jak i Odpowiedzialnej Gospodarki Rolnej z Pozdrowieniami dla miasta Katowice do jakiego zawitam juz w Maju 2023roku wedle Umowy⚖️ i na kilka dni przylatuje do mojego Szanowanego Chrzestnego Wujaszka by pogrania mu na nerwach ciekawe ile ze mn..... Wytrzyma mam nadzieje bo dotrzyma umowy o samochodzie sluzbowym dla mnie na okres pobytu i mam nadzieje bo sie dogadamy w Ramach zmiany WARTY HONOROWEJ w rodzinie i przejmowania Obowiazki Prezesa tego dobytku i Nie oczekuje drogiej limuzyny z szoferem dla prestizu w razie czego od Bratowej wezme jej auto by mniej rzucania sie oczy
#przemyslenia #oze #wegiel #pgg #gorzkiezale #polska
#przegryw #ukraina
  • 4