Wpis z mikrobloga

Ej jak oni chcą ogarnąć ten bajzel w Rosji XDDDD

Kto czyta zagraniczne portale społecznościowe nie może mieć wątpliwości, że Rosjanie aktualnie zaczynają srać w gacie.

Oczywiście nadal między wpisami wypełnionymi żalem o goryczą pojawiają się propagandowe wywody o tym, że wreszcie będą mogli służyć matce rasyji itp. i to, nie raz pisane przez obywateli którzy w to wierzą.
Natomiast skala obywateli rosji którzy nie wierzą że jest to przemyślana decyzja, jest tym razem nieporównywalnie większa w stosunku do np. tych, którzy nie zgadzali się do tej pory ogolnie z motywacjami i uzasadnieniami tzw. "operacji specjalnej".

Dzisiaj można przeczytać już dosłownie dziesiątki osobnych wpisów i tysiące komentarzy na ruskich forach o tym kto w jaki sposób dostał swoją "powiestkę" do woja.

Wiele osób ma dzieci, wiele osób ma kredyty, nikt nie patrzy na to czy jesteś samotnym ojcem, czy prowadzisz działalność gospodarczą od której może zależeć byt osób i firm zależnych od wyrobów lub usług twojego przedsiębiorstwa. W jaki sposób mają zamiar wyrównać pensje tym co zarabiają więcej niż żołnierze?
Połowa z nich przesiąknięta propagandą oczywiście mówi: "jest wezwanie trzeba iść", ale tych co zaczynają zadawać konkretne pytania też nie brakuje. I z tego co czytam, na te wszystkie wątpliwości odpowiedz brzmi: NIE WIADOMO.

Są typy co dostały wczoraj wezwanie na dzisiaj XD mniej niż 24h na spakowanie

Myślicie że Rosja jest w gotowości zawiesić im wszystkim raty kredytów w bankach, pomóc zabezpieczyć biznesy, zawiesić opłaty administracyjne, zapewnić opiekę nad potomstwem, itp z dnia na dzień?

Pewnie dalej będą stali na tych glinianych nogach jeszcze jakiś czas, ale ta glina za mocno się coś ostatnio kruszy XD

#rosja #ukraina #wojna
  • 17
Słabo przetłumaczone, trzeba się domyślać. Temat z pikabu
odsłużony termin 13/14. Całe doświadczenie 2 razy strzelałem z karabinu maszynowego i 5 razy jechałem Kamazem. Nigdy w życiu nie siedziałem za kierownicą. Zadzwoń po kierowcę. Orenburg.

A teraz mam wizję -5 w obu oczach i sam ważę 95 kg bez mięśni. Jestem cholernie zdenerwowany

@jast: Putin jest naćpany benzodiazepinami innymi specyfikami, a takiemu człowiekowi wszystko jedno, jest nieobliczalny. On chce zapisać się na kartach historii, a jak? Jeden #!$%@?, byle go pamiętali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: nie jest mi ich żal. Nie żyją w bańce, jak za czasów Lenina czy caratu. Mają swobodny dostęp do tego, co się na świecie dzieje. Jeśli mimo konfrontacji z tym, co o Rosji uważa zachód i jak ją przedstawia nie powoduje to żadnej refleksji nad tym, na co sie ci ludzie biernie godzą w imię "jakoś to będzie", to #!$%@? im na cyce.
A ci, co jeszcze robią fikołki, bo