Wpis z mikrobloga

Zrobiłem małą analizę listy która wyciekła (mobilizacji) w #rosja którzy pewnie będą jechać na #ukraina
Jak macie jakieś pomysły jakie miasta jeszcze dodać to piszcie.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H-h4iTljMpkxevrKSxUcjDK9YePhTpE8/edit?usp=sharing&ouid=104101533582508650505&rtpof=true&sd=true
A.....i - Zrobiłem małą analizę listy która wyciekła (mobilizacji) w #rosja którzy pe...

źródło: comment_1663860113EwfWjoVO1WGATdElUBRCYH.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

70k z Moskwy i 70k z Petersburga. Przeciez to oznacza ze wlasciwie kazdy bedzie mial znajomego ktory pojdzie na wojne


@gharman: W Moskwie mieszka 12 milionów ludzi, nie ta skala kolego
  • Odpowiedz
@Acri: to ta lista od Shushki? Bo z tego co kojarze, to nie jest lista poboru aktualnego. Choćby z tego względu, że ludzie tam sprawdzali nazwiska, które wiedzą, że zostały powołane i nie ma ich na liście. To samo z ziomkiem, który był nawet na głównej, informatykiem, jego też tam nie ma.
  • Odpowiedz
@bregath: Już jeden z urzędów w Rosji policzył. W przedziale 18-35 zdatnych do służby będzie podlegał średnio co 10. Czyli wcale nie tak mało. Dzisiaj skierowanie na jutro dostał znajomy z pracy męża - główny administrator sieci w petersburskim głównym oddziale banku na S. Człowiek po 35 roku życia, ważący pod 100 kg, bez doświadczenia wojskowego. Teraz pluje sobie w brodę, że nie wyjechał, a mógł. Żeby było śmieszniej i
  • Odpowiedz
@000loki: Nie. Peter nie lata po internecie. I jego samego mi szkoda - nigdy nie popierał Putina i jemu podobnych. Nie wdawał się w politykę, a w końcu polityka upomniała się się o niego i im podobnych. Kiedy część wcale nie wróci, część wróci w kawałkach a część z (...) w głowie wtedy pewnie ludzie zaczną "interesować się polityką". To skończy się tak, jak w 1917 roku. Tyle, że życia
  • Odpowiedz
@000loki: I w Polsce też się sprawdza. Tyle, że u nas to kwestia gorszego, trudniejszego życia a u nich pójścia na wojnę. Ten człowiek przez 12 lat pracował na swoją karierę, zna 2 języki ogarnia więcej niż my możemy sobie wyobrazić. Został w rodzinnym mieście, bo tu ma rodziców, a jest jedynakiem. Powinno być mi go żal, ale nie potrafię. To właśnie oni, młodzi z wielkich miast swoim "życiem bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyjatoja: Średnia wychodzi 29, natomiast moda jest definitywnie źle obliczania (excel ma z tym duże problemy z tego co czytałem), mediana też nie wiem czy dobra wyszła.

@Acri: masz rozkład 18-31 lat. Suma 30 i 31 Latków jest niewiele większa niż liczba 24 Latków. Jak z tego może wyjść średnia 29, skoro jakieś 80% populacji ma 18-28 lat?
  • Odpowiedz
@Acri: cos chyba nie spinaja sie te wykresy ze soba no chyba ze ich nie rozumiem... na dole masz wykres dla moskwy gdzie w sumie nie ma bata zeby bylo 70k, ktore podales w tabelce po lewej. Co to jest te wykresy dla Moskwy i Petersburga?
  • Odpowiedz