Wpis z mikrobloga

Zrobiłem małą analizę listy która wyciekła (mobilizacji) w #rosja którzy pewnie będą jechać na #ukraina
Jak macie jakieś pomysły jakie miasta jeszcze dodać to piszcie.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H-h4iTljMpkxevrKSxUcjDK9YePhTpE8/edit?usp=sharing&ouid=104101533582508650505&rtpof=true&sd=true
A.....i - Zrobiłem małą analizę listy która wyciekła (mobilizacji) w #rosja którzy pe...

źródło: comment_1663860113EwfWjoVO1WGATdElUBRCYH.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MAti_gca: To dość rozsądne założenie i jest spora szansa, że u nas by to tak wyglądało.
Tak jednak gość opisywał, że on co roku musiał się stawiać do ichniejszego WKU i uzupełniać dane. Twierdził też, że te punkty to typowa biurokracja, gdzie rządzi papier, więc ta lista jest mało prawdopodobna.
Raczej to wygląda tak, że idzie rozkaz do jednostki "dajcie mi 2k rekrutów" i jednostka sama decyduje, kto poleci.
  • Odpowiedz
@loki_the_prankster: Nie byłem w stanie znaleźć tam jednoznacznych dowodów, czy to jest lista yandexa dało by się to dość łatwo z jakimś sensowną pewnością ustalić (istniała by spora korelacja między nimi, zawieranie nawet w sporym procencie mogło nie być dziwne bo wycieków było kilka i dużych ).
Dużo jest tam "dowodów" że to jest nie prawdziwa lista które w praktyce które nie są faktycznymi dowodami. Np zdublowanie jednej osoby to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyjatoja: Masz dane, oblicz

@Acri: człowieku mam na komórce to wszystko dodawać? Jak się bierzesz za analizę danych to powinieneś widzieć oczywiste błędy w wynikach, czyli logice liczenia.
  • Odpowiedz