Wpis z mikrobloga

Hej,
Szukam opinii o siodełku Selle Italia X Superflow. Używał ktoś i może się podzielić swoimi wrażeniami? Jeżdżę na fullu 26", głównie jakieś lasy, ścieżki sporadycznie szosa żeby dojechać do rzeczonego lasu, sporadycznie jakieś góry.
Mam jakieś stare siodełko San Marco, dość wąskie i po dłuższej jeździe dość mocno boli tyłek. Miałem okazję jeździć na szerszym (prawdopodobnie damskim) siodełku i było zdecydowanie lepiej.

#rower #rowery
  • 15
@micelangeloB: Dzięki, chyba się zdecyduję na to siodło. Mierzyłem swoje stare siadło to ma jakieś 132mm szerokości, więc myślę ze z samego faktu o ile będzie szersze siedzisko to będzie duża zmiana komfortu na plus. Z resztą na siodełku od żony ~145mm już mi się wygodnie jeździło.
@micelangeloB: Jeszcze tylko pytanie na koniec. W jakiego typu rowerze używasz siodełka i czy jeździsz z pieluchą? Uważasz, że do roweru enduro używanego w zasadzie głównie po lasach, ścieżkach, parkach w spodniach bez pieluchy zda egzamin?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmonm: pielucha to podstawa niezależnie od dyscypliny. To siodło akurat mam w szosie. W góry zakładam getry pod spodenki albo mam taka jakby bieliznę z pampersem wpinane w spodnie. Ale wolę getry na szelkach pod spodenkami