Wpis z mikrobloga

Dobre tego nie rozumem. Przeciez w naszym i Ukrainy najlepszym interesie jest ucieczka tych najsprawniejszych, nie otumanionych calkowicie propaganda z Rosji i oslabienie jej armii oraz gospodarki.

Porządne przepytki na granicy, sprawdzanie czy nie uwiklany bezposrednio w polityke/apart bezpieczenstwa, podpisanie lojalki ze żadnych pro-putinowskich wpisow i zachowan albo deportacji i zapraszamy.

#ukraina #rosja #wojna #polska #finlandia
Pobierz AtlasZbuntowany - Dobre tego nie rozumem. Przeciez w naszym i Ukrainy najlepszym inte...
źródło: comment_1663843656o2KViBRfDW9zIPLvAwHMh1.jpg
  • 45
najsprawniejszych

@AtlasZbuntowany: Słowo-klucz.
Obecnie #!$%@?ą tysiące i to niekoniecznie wartościowych dla Zachodu ludzi. Przyjadą i tylko smrodu narobią. Wartościowych trzeba łapać, ale nie na zasadzie "wpuśćmy wszystkich, a potem jakoś to będzie".
@Bratkello: moim zdaniem im mniej ich w Rosji tym lepiej.

Oczywiście mozna miec nadzieje na wielki bunt ale ja jej nie mam a jednak ilosc tam % populacji po prostu chcialo sobie przeżyć latwo jest mowic o bohaterstwo gdy nie ryzykujesz ze za protest trafisz na lata do wiezienia.

Dlatego ja bym tych najlepszych przyjął, nie kazdego i nie bezwarunkowo ale zamykanie sie na wszystkich w tym przeciez ludzi ktorzy aktywbie
@LaurenceFass: Nie masz żadnych problemów bo imigranci nie lecą wszyscy w jedno region tylko rozkładają się po większych miastach ( tak jak Ukraińcy w Polsce ). Po za tym wątpliwe jest żeby ludzie którzy uciekają ze swojego kraju z powodu represji naglę zmienili zdanie i stali się wielbicielami Wielkiej Rosji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AtlasZbuntowany: #!$%@? obywatele Rosji mają obowiązek zrobić zadymę w Rosji a nie spieprzać za granicę. Tym bardziej że jak trzeba było protestować przeciwko inwazji to mieli to w dupie. Uciekają przed śmiercią w okopach które istnieją tylko dlatego że stary dziad z minionkami tak wymyślił.