Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mandarex: No podobnie myślałem dopóki nie spróbowałem i mnie zmiotło. Nie mam pojęcia jakim cudem takie rzeczy są legalne, ale zdecydowanie to nie jest żadna autosugestia
  • Odpowiedz
@Mandarex: po freshbombie na strzala mialem chyba najwieksza petarde po thc bez porownania nawet do mocnych ciastek xd wiec nie #!$%@? jak nie probowales
  • Odpowiedz
@Palexpres: Pytałem o skład, bo to, że sam efekt jest wynikiem autosugestii już ustaliliśmy, ale tak jak myślałem, nie napiszesz jakie są różnice z prostego powodu, nie istnieją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mandarex: ja od jakiegoś czasu pytam producentów/dystrybutorów tych napojów (różnych, czasem mailowo czasem na wykopie czasem na jakich targach) o jakiekolwiek badanie/skład/kartę charakterystyki/zasadę działania. Kazdy stwierdza że to jest mega mocne a ja nie rozumiem jak może to działać w ten sposób. Magia też jest w dawce, producent zazwyczaj rekomenduje jakies śmieszne porcje a większość osób pije po pół butelki na raz. Nic się nie dowiesz, taki rynek suplementów i ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nadrat24: ale jaka niby magia? Kieliszek wódki nic ci nie zrobi, flaszka #!$%@?. Czy takie trudne? Widocznie jest jakaś luka w prawie czy coś, że nie bierze się pod uwagę 100ml jeśli chodzi o ilość THC, a 1 ml i elo
@Mandarex: no jesteś debilem i tyle. Wiesz czym są edibles? Zawartość THC w takim ciastku vs blancie, różnica między THC w postaci edibles, a bucha? Masz w #!$%@? zamknięty
  • Odpowiedz