Wpis z mikrobloga

@mentari tak, czarny kolor spodni pasuje tylko do casualu (CC @ThirtyDoorKey) ale do krawata moim zdaniem nie, i nawet patrząc na Craiga na tym zdjęciu z ciemnoszara flanela albo granatem wyglądałby lepiej, chociaż u niego cała reszta gra na tyle dobrze że to nie boli
  • Odpowiedz
@murmurlrl: ja od samego patrzenia się na zdjęcie czuje Bleu de chanel.
Widziałem, że wyżej ktoś się próbował #!$%@?ć do jego ubioru, bo nie jest zgodny z klasyczną męską elegancką. #!$%@? w to, ma swój wyraźny styl, wygląda świetnie, a to, że o zgrozo włożył czarne spodnie przed godziną 19 naprawdę nie sprawia, że cała stylówa jest do wyrzucenia. To smart casual, nie ubranie na obiad u królowej. @pivosh92
  • Odpowiedz
@ogrodow_wonsz: Już wiem, że wszystkich bolą spodnie, ale one nie są największym problemem tego typa, serio xD kołnierzyk koszuli i sweter też grają w innej lidze, tak całkiem serio można pochwalić tylko krawat (a szczególnie ładny węzeł imho) ale tutaj mamy style pomieszane motzno i słabej jakości ciuch, a skoro to widać, to można też założyć że i perfum będzie pierwszy lepszy z brzegu lub nie będzie go w ogóle
  • Odpowiedz
@ogrodow_wonsz złapałeś mnie, co innego chciałem napisać, co innego wyszło i jest powtórek perfumiasty :P

już tłumaczyłem - nie chodzi o firmy czy jakość, da się tanio ale ładne, a nie karykaturalne. I gdyby ktoś był początkujący to inna rozmowa, a to wygląda jak zdjęcie reklamowe jakiejś firmy, więc skoro ja nie chodzę śpiewać do opery tylko pod prysznic to i ktoś z takim wyczuciem nie powinien robić ciuchów w stylu
  • Odpowiedz
Ależ piękna gównoburza tu się toczy, dziękuje wszystkim uczestnikom. Szczególnie znawcom ( ͡º ͜ʖ͡º) Co się pośmiałem to moje.
  • Odpowiedz
czy karykaturalnie dużego dekoltu w swetrze


@pivosh92: To nie jest zwykly sweter, tylko cardigan. Meski cardigan ma klasycznie takie wciecie i to nie jest nic nowego.

poprzez kolor swetra (subiektywnie ale jeden z
  • Odpowiedz