Wpis z mikrobloga

@czuczer: > a co jest złego w jego ubiorze? Że wnioskujesz taniość i tandetę?
@pivosh92 normalnie odpowiedział na pytanie powyżej. Wypunktował w zasadzie wszystko, co mi samemu rzuciło się od razu w oczy (i jak widać po komentarzach @fiir i innych - nie tylko mi). W sensie serio, nie powiedział nic kontrowersyjnego. Wystarczy chwilę w temacie się zorientować (nie, nie od ekspedientek w sklepie typu Recman, chyba, że wolicie opinie pani
  • Odpowiedz
no i o tym mówię, powyżej 75 czy nawet 90%, ale do ideału brakuje wieeele detali, które widać jak się cokolwiek wie :P


@pivosh92: Też kiedyś taki byłem.


Potem do mnie dotarło że wiem to wszystko a to gówno znaczy, znam prawie 400 zapachów a czasem zażucę Soważa i pewnie przekdzie ktoś koło mnie i pomyśli "ale noob gówno wie o zaoachach", no i może gówno wiem w porównaniu z kimś
  • Odpowiedz
@fiir: tak wyglada większość "osób publicznych", to ich nowobogacka sprezzatura xD. Casual im ch... wychodzi, a co dopiero znajomość zasad klasycznej elegancji. I tak nic nie przebije prezenterów pogody i polityków z przyszytymi poszetkami xD
  • Odpowiedz
@RumClapton: 100% zgody - najbardziej urzekło mnie dowalenie się do butów, których nawet nie widać na zdjęciu czy krytykowanie gościa za to, że nie jest ubrany w kanonie mody meskiej (choć nie wiadomo skąd to założenie).

Ten sam rodzaj snobizmu co audiofilstwo czy znawcy polskiego kraftu, xegarkowcybitp itd. Wiem, bo sam taki również byłem. Zamiast myśleć o tym, co mi się podoba myślałem o tym, czy to jest zgodne z wyobrażeniami
  • Odpowiedz
@RumClapton ale ja mam luźne majty, po prostu jak się ktoś nie zna to będzie coś nie grało (jak popatrzy na taki obrazek a na jakiegoś blogera modowego) a jak ktoś się zna to będzie wiedział co nie gra.

Jeśli się na czymś znam a ktoś mnie pyta o zdanie to nie zamierzam udawać że się nie znam, bo w jakim celu? Szczególnie, że nie wymaga to wiele dobrej woli, żeby coś
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137 w klasycznej elegancji (a ewidentnie w tym kierunku idzie ten strój) czarny to kolor pogrzebowy bądź wieczorowy (smoking, frak), jedynym wyjątkiem jest stroller/jaskółka. Sam osobiście noszę czarny na codzien, ale popatrz na to jak te spodnie grają ze swetrem, przecież to jest kryminał nawet jak ktoś się nie zna
  • Odpowiedz
@zbaszynek ale co was tak te dżinsy bolą, macie jakiś kompleks? Można się chyba na czymś znać i nie praktykować regularnie. Teraz chodzę w dżinsach bo jest mi szybciej i wygodniej, ale widzę szkoła dyskusji wykopu dalej silna. Tylko co takie małpy jak ty robią na tagu perfumy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no to jak widać tak ci się tylko wydaje, ale git, nie będę psuł ci dnia ()


@pivosh92: idź dobrać tiszert i dżinsy dyktatorze mody xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
. W jego ubiorze widać, że chce, ale dzwoneczek dzwoni daleko i to nie jest nawet blisko klasycznej elegancji a raczej bliżej jej nowoczesnego wyobrażenia w sklepach typu Recman czy Giacomo Conti


@pivosh92: to też jest zajebiste - w takim GC masz wybór jedwabnych krawatów, wełnianych płaszczy i garniturów plus do tego przeróbki krawieckie dla dopasowania. Ale idź kpij z dżiakomo tiszertowcu xD
  • Odpowiedz