Wpis z mikrobloga

@mentari i marynarki nie zakrywające pół pośladka, i krawaty wąziutkie i z wkładem z papieru, jest dużo czynników które czynią ciuch słabym. Powiem więcej, w Primarku też mają dżinsy 100% bawełny i z różnymi krojami, a jednak są c-----e w porównaniu do Levisów czy Wranglera (to czy różnica jest warta różnicy w cenie to inna sprawa). W modzie poza twardymi danymi są też detale. I tak, p---------e się do tshirtów (których
  • Odpowiedz
@pivosh92: myslisz, że bede tracil czas i dawał ci wykład o modzie? Ale czemu w ogóle poruszasz kwestie klasycznej elegancji? Rozmawiamy o modzie, kto powiedzial, że ten mężczyzna uderzał w sto procent klasykę, nie jest zabronione łączyć klasykę z współczesnością. Masz wąskie horyzonty i nikłe pojęcie o modzie, i tak nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale żyj dalej w przekonaniu, że ty się znasz xD
  • Odpowiedz
@Eoon no daj chociaż teaser, posmiejemy się razem. Wykazales się przykładem jak nie dyskutować, nie odniosłeś się do niczego innego niż dyskutant i teraz z wyższością po nasraniu na szachownicę krzyczysz WYGRAŁEM

Albo c--j, nie marnuj czasu - wrzuć swoje źródła czy cokolwiek, skąd się dowiadujesz o modzie męskiej, też może być ciekawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
aż po niuanse jak długość płaszcza


@pivosh92: aha, jestem ciekaw jakim cudem mogłeś się do tego przystać nie znając wzrostu tego gościa, tym bardziej że płaszcz sięga mu za pośladki. Rozwiniesz temat?
  • Odpowiedz
  • 0
@pivosh92 Pomysl, że niektorzy ludzie nie maja czasu tłumaczyć czegoś czego i tak nie zrozumie, a juz na pewno nie za darmo. Szkoda czasu na klotnie z modelowym przykaldem efektu Dunninga Krugera ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie jest żadna dyskusja na wygrane i przegrane xD Po prostu uznajesz za pewnik to co mowisz a realnie posiadasz w tym temacie nikłą wiedze, smiesznie sie to czyta po
  • Odpowiedz
@mentari: to są jak dla mnie niuanse, c--j mnie obchodzi wzrost gościa, liczą się proporcje - za pośladki to zdrowe minimum, ale imho dwurzędowy trencz wypadałoby, żeby sięgał chociaż tuż nad kolano. Dlatego to nie jest jakiś błąd czy cokolwiek, ale imho słabo wygląda

@Eoon: no to po co udajesz dyskusję, skoro ci się nie chce, nie masz czasu, uderzając tylko w ad personam? Spędziłem w temacie sporo
  • Odpowiedz
@Eoon: Projektanci to nie są wyznaczniki klasycznej mody męskiej btw, my po prostu rozmawiamy o innych rzeczach. Ale nie trudź się ze zrozumieniem, nazwij kogoś jeszcze tiszertowcem i idź pogadać o patogalach MMA xD

@mentari: No czekaj, czyli sugerujesz żeby nie patrzeć na proporcje? Jak ktoś nosi taki płaszcz to powinien sięgać za połowę uda, jak jest za niski żeby nosić taki płaszcz to go w ogóle nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
: No czekaj, czyli sugerujesz żeby nie patrzeć na proporcje?


@pivosh92: masz w chuju jego wzrost, a o proporcjach chcesz gadać? XD z mojej strony eot bo po prostu bredzisz
  • Odpowiedz
@mentari: Nie masz pojęcia o czym mówisz, dekolt głęboki ale wąski - nie odsłania ramion. Sweter znacznie ciemniejszy, koszula błękitna (nie wiem co miałoby być z nią nie tak, podczas gdy taki kolor swetra jest imho paskudny), za to spodnie czarne imho nadal tutaj nie pasują. I tak, w chuju mam wzrost, bo tego się nie wybiera, trzeba dobrać ciuchy do wzrostu a nie wzrost do ciuchów, żeby proporcje się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czuczer całkiem sporo, zaczynając od koloru spodni (nie, czarny nie jest uniwersalnie elegancki, jest uniwersalnie pogrzebowy) czy karykaturalnie dużego dekoltu w swetrze, poprzez kolor swetra (subiektywnie ale jeden z najochydniejszych) i kołnierzyk koszuli aż po niuanse jak długość płaszcza. W jego ubiorze widać, że chce, ale dzwoneczek dzwoni daleko i to nie jest nawet blisko klasycznej elegancji a raczej bliżej jej nowoczesnego wyobrażenia w sklepach typu Recman czy Giacomo Conti

@
  • Odpowiedz
@pivosh92: Nie masz pojęcia o czym mówisz, z czarnymi spodniami można mieć dużo fajnych stylizacji, a już na pewno w towarzystwie granatowego płaszcza. Tacy wielcy spece od mody jesteście, a na ulicach wszyscy łazicie ubrani jednakowo w te szare puchowe kurtki niczym ludziki michelina i wytarte jeansy z housa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: Można, jak najbardziej, włosi wyznają prostą zasadę - można łamać zasady jeśli się je zna, wtedy można mieć łatwo wyczucie w tym temacie. Osobiście uważam, że w wypadku kolesia z fotki nie ma znajomości zasad, wyczucia proporcji czy czegokolwiek. Sam czarnych spodni nie mam ale z miłością noszę czarny golf czy polo, ale nie pakuję tego do krawata.

I nie, nie noszę ani puchowych kurtek ani przetartych dżinsów. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Napisałeś prawdę, masz wiedzę i wypunktowales szczegółowo mankenty tego ubioru


@Wygryw_z_wyboru: zwłaszcza d-----------c się w pierwszej kolejności do czarnych spodni. Gość że zdjęcia nie założył czarnego garnituru na ślub. Ma jedynie czarne spodnie i to jest według nie mankament xD
  • Odpowiedz
@pivosh92: No właśnie, co nie zmienia faktu, że czarne mogą być bardzo uniwersalne.

Czarne spodnie, golf, chelsea boots i do tego granatowy płaszcz - super stylówka na jesień/zimę bez większego wysiłku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kuba w Ślepnąc od Świateł miał coś w tym stylu, każdy mowił że wygląda kozacko.
  • Odpowiedz