Wpis z mikrobloga

Zostałem wczoraj wieczorem wystrychany na dudka przez pizzerie. Ja, różowa i jej młodszy bracik mieliśmy smaka na pizzę capriciose. Wiecie - Szynka i pieczarki. Taką też pizzę zamówiłem.
Po godzinie i 10 minutach pojawił się kurier z moim plackiem. Jakież było moje zdziwienie kiedy otworzywszy pudełko moim oczom ukazało się salami, szynka, Ogórek, papryka.
Szybki telefon do pizzeri i mówię że pomylili zamówienia, ja zamawiałem capriciose.
- no tak, i wyjechała capriciosa
- no właśnie, a mam pizzę z szynką salami ogórkiem i papryka
- tak, to jest nasza capriciosa
-yyy a czemu nazywacie pizzę capriciosa kiedy nie jest capriciosa
- wie Pan ja nie decyduje o nazewnictwie pizzy to szefowa wymyślała

No więc #!$%@? zjadłem taka capriciose XD
#zalesie #gownopost #pizza #pysznepl #oszukujo
dumlix - Zostałem wczoraj wieczorem wystrychany na dudka przez pizzerie. Ja, różowa i...

źródło: comment_1663767718eHWuQ08Wyoo85TwbFNtvMk.jpg

Pobierz
  • 26
@dumlix: gościu, taka capriciosa > Wiecie - Szynka i pieczarki.... to tylko pOLACZKOWA capri. Prawdziw włoska capriciossa to i karczochy ma! Dlatego należy człowieku sprawdzać co ma twoja pizza która zamawiasz a nie wydzwaniać z problemem do pizzeri XDDD
@kierowcaautobusuofficial: @yuck: @tyqp: @Miecz12: buahaha to ja jestem upośledzony bo ktoś nazwał pizzę capriciosa a nie ma z tym nic wspólnego? Jakbyście pojechali do całkowicie nowej restauracji drive thru i zamówili cheeseburgera i by przyszła szarpana wołowina z camembertem to nic się nie stało bo nie przeczytaliście składu a że debil nazwał tak tego burgera to nic. Tak samo jakbym zadzwonił do tej pizzeri pierwszy raz i po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dumlix: nie w każdej Capri to Capri z szynką i grzybami. Uposledzony jesteś, bo nie czytasz, nie ma to nic wspólnego z nazwami w pizzeriach.