Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie ##!$%@? #policja #logikarozowychpaskow #przegryw #prawo
Czuje się jak totalne gówno z tego co zrobiłem.
Mam prawo jazdy 6 lat, wczoraj miałem dostać swój pierwszy mandat w życiu.

Wracałem o 21 przez jakąś zabudowaną wieś no i na liczniku zamiast 50 to 83.
No i 800 zł mandatu.

Policjant mówi, że nie skończy się na pouczeniu tylko będzie mandat w wysokości 800 zł.
A ja mu odpowiedziałem "dobrze, tylko bardzo proszę Panie Policjancie żeby się Pan spieszył z tymi procedurami, bo moja mama jest w szpitalu z nowotworem i prawdopodobnie umiera. Lekarze kazali przyjechać się pożegnać dlatego mi się śpieszy"

On odpowiedział "dobrze"
Zabrał dokumenty moje i poszedł do radiowozu.
Za 3 minuty wrócił oddał dokumenty i powiedział
"dziś będzie upomnienie, niech pan jedzie do mamy"

Ja #!$%@?, czuje się jak gówno.
Mam takie wrażenie że karma do mnie wróci i jeszcze mamie zdiagnozują jakiegoś raka.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632aa8059a4a773345e63957
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 24 lata za kółkiem, 4 mandaty: jeden za pasy 100, drugi 127/90 300zl nagrane na wideorejestratorze, trzeci kolizja ze słupkiem na lodzie 300, czwarty suszarka 57/40 100 zł
2 pouczenia: pierwsze wyjazd z pod szpitala w kierunku przeciwnym niż na znaku 15 lat temu ( faktycznie syn mi się wtedy urodził , pouczyli i kazali kupić za to pieluchy ;) )
Drugie rok temu brak swiateł, kontrola, włącz pan
  • Odpowiedz
@rzrbld: niech dojebią większe kary to na pewno mniej ludzi będzie kombinować. Ostatnio gadałem z policją i też #!$%@? na to co się #!$%@?ło z mandatami
  • Odpowiedz