Wpis z mikrobloga

Audiobookowe mirki polećcie coś do słuchania z fantastyki albo sajfaj ;> słucham na storytel (ale z tego co kojarzę to te wszystkie serwisy mają praktycznie te same książki w ofercie tylko storytel nie ma ograniczeń godzinowych na miesiąc xd)
z tych co już przesłuchałem to

trylogia husycka
trylogia metro
problem trzech ciał
2 części hyperiona, bo trzeciej już nie dałem rady zmęczyć
limes inferior
paradyzja
wojna światów
saga powiernika
wiedźmin

Przeglądam sobie te katalogi i jakoś nic mnie szczególnie nie zachęca, a słuchać kilka godzin by sprawdzić czy warto to eh xd zacząłem właśnie tą całą sagę ekspansji, ale po 25 min słuchania i niedokończonym serialu już czuję, że trzeba wybrać coś innego
#audiobook #storytel #ksiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lefty: nie wiem czy jest na storytel ale jak ci się podobało metro to jest z tego uniwersum trylogia Diakowa. Pierwszy tom nosi tytuł "Do światła". Ten sam lektor co Metro. Jest jeszcze "The Outpost" od Głuchowskiego. Też czyta Gosztyła
  • Odpowiedz
@maniok: oo no metro mi się podobało (chociaż końcówką fabuły byłem trochę zawiedziony) i jest ta trylogia na storytel więc obadam dzięki :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lefty: ta od Diakowa jest bardziej przygodowa niż Metro które z każdą częścią zmieniało się w jakieś psychologiczne bajdurzenie
  • Odpowiedz
@Hawthorne: dzięki za cynk. Jak skończę sagę szpiegowską to biorę się za Pana Tadzia. A gdyby ktoś szukał bajki dla młodszych to Pan Gosztyła napisał i nagrał jedną bajkę
Duży chłop jestem ale płakałem ze śmiechu jak słuchałem :D
  • Odpowiedz