Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: z tego co się orientuję to jest to sprzątane co piątek. Taki śmieszny traktorek jeździ. I to nie beton tylko powiedzmy że piasek/żwir.

Ostatnio jechałem tamtędy i jak na drugim zdjęciu jechała babka rowerem i jest ten ostry zakręt w prawo na ścieżce to nie wyrobiła i wyleciala mi trochę po barierce na drogę. Na szczęście wolno jechałem to metr od niej się zatrzymałem.
@PanBulibu:

Art. 91. [Zanieczyszczenie drogi publicznej] Kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.


i już wiesz czy powinien czy nie :)
@PanBulibu: Albo musi mieć stanowisko i na mokro myć koła każdej wyjeżdzającej ciężarówki albo samochodzik do czyszczenia drogi, który pracuje przez cały czas pracy zakładu. Jeśli tego nie ma to dzwonić na policję codziennie, 500zł mandatu za każdy pojazd który nie umyty wyjedzie na drogę.

U mojego znajomego w okolicy kopalnia próbowała januszować, ale skończyło się, musieli kupić amochód i teraz myją okoliczne drogi 12h na dobę.