Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: Ojojojo tyle myślałeś jak wycofać się rakiem? Nawet nie wiesz jakie masz w zasadzie zdanie. To urocze. Nie pamiętasz o co ci w gniewie i rozemocjonowaniu chodziło.

faktu


Nigdy nie dowiemy się czym dla pana @jakismadrynickpolacinsku jest ten "fakt". No raczej domyślamy się, że jest to jego opinia której złośliwcy nie powinni podważać.

Po co mam odpowiadać


Idealna odowiedź, dla kogoś kto próbuje rozdawać chochoły. Nie powiem, bo nie. Domysł
@bigos555:

Ojojojo tyle myślałeś jak wycofać się rakiem?


A co, chciałbyś być taki ważny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet nie wiesz jakie masz w zasadzie zdanie. To urocze. Nie pamiętasz o co ci w gniewie i rozemocjonowaniu chodziło.


To tylko twoja opinia.
A po co mam dyskutować z idiotą?
Przecież to bezproduktywne.

Nigdy nie dowiemy się czym dla pana @jakismadrynickpolacinsku jest ten "fakt". No raczej domyślamy się,
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - @bigos555: 

 Ojojojo tyle myślałeś jak wycofać się rakie...
źródło: comment_166403497767UzJhU0UZS0ahGgjD4lZS.jpg
@bigos555:

2 dni temu

I o czym to ma niby świadczyć? Mamy jakąś umowę pisemną albo ustną na odpisywanie sobie w określonym czasie? Znowu posługujesz się nadmiernym uogólnianiem (to taki błąd w myśleniu). I tak cię wypunktowałem (znowu). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naucz się odmiany przez przypadki, poprawnej koniukcji zdań (i wiele innych rzeczy bo braki masz solidne). Wtedy możesz wrócić.

edit.
P.S. Myślę, że to normalna