Wpis z mikrobloga

A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie może wygłaszać jedna osoba?


@jakismadrynickpolacinsku: A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie mogą wygłaszać różne osoby? Wpis dotyczy konkretnej, ona takie wygłosiła jednocześnie?

Dla wielu kobiet można być przystojnym i ambitnym (znam taki przypadek), fit boyem. Ale za niskim.

Dla jakich kobiet? Niedojrzałych?
A tak na prawdę, z jakiego powodu nie można mieć preferencji? Sam zapewne je masz.

@jakismadrynickpolacinsku:

czepiasz

Miotasz
@bigos555:

Dobra, podziękuję za dyskusję bo erystyki, to cię chyba wuj po 5 klasach podstawówki uczył :)

A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie mogą wygłaszać różne osoby? Wpis dotyczy konkretnej, ona takie wygłosiła jednocześnie?


A potrafisz udowodnić, że jedna osoba może posiadać niespójne poglądy? Nie możesz. Dlatego obracasz kota ogonem.

Dla jakich kobiet? Niedojrzałych? A tak na prawdę, z jakiego powodu nie można mieć preferencji? Sam zapewne je masz.
Nie możesz. Dlatego obracasz kota ogonem.


@jakismadrynickpolacinsku: Czyli po prostu, ty też przychodzisz z kolejną obserwacją otaczającej cię rzeczywistości, że istnieją ludzie których możemy nazwać hipokrytami. Odkrywcze i głębokie.

że nie można mieć preferencji?

cecha fizyczna jest tak fetyszyzowana

Ale za niskim

@jakismadrynickpolacinsku:
W ogóle nie #!$%@? tego pejoratywnie. To znowu luźna obserwacja świata.

Fakt


Jeszcze jak!

@jakismadrynickpolacinsku:
@bigos555:

Czyli po prostu, ty też przychodzisz z kolejną obserwacją otaczającej cię rzeczywistości, że istnieją ludzie których możemy nazwać hipokrytami. Odkrywcze i głębokie.


No i jak się to ma twoim zdaniem do powyższego? Istnieją ludzie, którzy mają sprzeczne poglądy? TAK czy NIE?

W ogóle nie #!$%@? tego pejoratywnie. To znowu luźna obserwacja świata.

A to tylko opinia najeżonego buca.

Pewnie jesteś wysoki (tylko wysoki) i dlatego zabolał cię mój neutralny post,
Istnieją ludzie,


@jakismadrynickpolacinsku: Jesteś wyjątkowo bystrym obserwatorem świata. Co następne zauważysz, że różnią się płcią i kolorem skóry?

dlatego zabolał


@jakismadrynickpolacinsku: Próbujesz ekstrapolować swoje emocje na innych, uciekasz tylko w ataki personalne zamiast napisać swoje zdanie i podyskutować. Wijesz się jak piskorz. To tylko anonimowa gadka na śmiesznym portaliku, trochę dystansu, to tylko zabawa słowem, niczego w świecie to nie zmienia. Chillout.

Powołujesz się na swoje opinie


@jakismadrynickpolacinsku: Jedynie
Pobierz bigos555 - > Istnieją ludzie,

@jakismadrynickpolacinsku: Jesteś wyjątkowo bystrym ...
źródło: comment_1663740684Die4SCBvE2GRi08q4AEIzP.jpg
@bigos555: Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania xD Wiem, że potrafiłbyś, tylko problem w tym, że podważyłbyś tym sposobem swoją linię.

Jesteś wyjątkowo bystrym obserwatorem świata. Co następne zauważysz, że różnią się płcią i kolorem skóry?


Na pewno są kręgi kulturowe, które mogą tak twierdzić i przypadkowo mają taki kolor skóry i taką płeć xD
Więc jest to możliwe.

Próbujesz ekstrapolować swoje emocje na innych,

Zapalczywość i bieda-erystyka jaką stosujesz
Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania


@jakismadrynickpolacinsku: Przecież ty nie zadajesz żadnych pytań. To ja zapytałem o twoje tezy.

Na pewno są kręgi kulturowe


@jakismadrynickpolacinsku: Są kręgi kulturowe, które uznają, że ludzie różnią się kolorem skóry i płcią? Co to za zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapalczywość


@jakismadrynickpolacinsku: Przestań się gniewać. Naprawdę, szkoda twojego czasu. To nie jest tak istotne.

tracisz mój czas


A cóż
@bigos555:

Przecież ty nie zadajesz żadnych pytań. To ja zapytałem o twoje tezy.


Czyli nawet nie czytasz moich postów.
Nie przypominam sobie, żeby zadawanie pytań w formie orzekającej było prawidłowe.

Są kręgi kulturowe, które uznają, że ludzie różnią się kolorem skóry i płcią? Co to za zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak, to zdanie jest tak samo bezsensu, jak to twoje poprzednie. Brawo! Idziemy po woli, ale do
Idziemy po woli,


@jakismadrynickpolacinsku: Stoimi w miejscu, bo kręcisz się ja fryga. Więc zróbmy wielki reset, zapomnijmy o swarach i zwadach i zapytam bez przypisywania cię opinii. Jaka była twoja teza?

jak widać jest


No jest, lubię sobie pogadać.

schodki są czerwone i mają 30cm wysokości"


No oczywiście, że tak. Schody są pomarańczowe a twoje mierzenie dłonią jest obarczone błędem. Chyba nie wydaje ci się, że wygłaszasz jakieś prawdy ostateczne?

A
Stoimi w miejscu, bo kręcisz się ja fryga


A kogo obchodzi twoja opinia zabarwiona osądem?

Więc zróbmy wielki reset, zapomnijmy o swarach i zwadach i zapytam bez przypisywania cię opinii.

Ci opinii analfabeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bigos555:

No prawie jakbym stał w miejscu czekając na ciebie. No prawie... pomyliłeś się.

Jaka była twoja teza?


Po co mam odpowiadać komuś, kto nie odróżnia faktu od opinii? (