Wpis z mikrobloga

(W sumie nadal nie wiem do czego można być ZA NISKI xD).


@jakismadrynickpolacinsku: No jak to do czego, nie będziesz pasował do szpilek! Też tego nie rozumiem, mam wrażenie, że to takie bezmyślne powtarzanie za innymi kobietami, że "mężczyzna musi być wysoki, przystojny, zaradny", a żadna się nie zastanowi, czy serio jest to takie niezbędne. Więc jaki sens ma przejmowanie się tym? Niżsi faceci też są w związkach i odnoszą sukcesy.
Też tego nie rozumiem, mam wrażenie, że to takie bezmyślne powtarzanie za innymi kobietami, że "mężczyzna musi być wysoki, przystojny, zaradny", a żadna się nie zastanowi, czy serio jest to takie niezbędne. Więc jaki sens ma przejmowanie się tym? Niżsi faceci też są w związkach i odnoszą sukcesy.


@choochoomotherfucker: Nie no z tą zaradnością to poleciałaś. Czy jakakolwiek kobieta chciałaby mieć chłopa, któremu trzeba matkować? Chyba że jakoś inaczej rozumiem zaradność.
@trzy_powody: No właśnie chodzi o to, że każdy rozumie zaradność inaczej i w sumie nie wiadomo, o co chodzi. Ostatnio był wątek na mirko o mieszkaniu z rodzicami i dużo osób pisało, że jak to tak dorosły chłop może mieszkać z mamą, że nie jest wtedy zaradny i w ogóle. A ja mam kumpli, którzy mieszkają z rodzicami, a w życiu bym nie powiedziała o nich, że nie są zaradni ¯\_(ツ)_/¯
szkoda tylko, że na wagę ma się wpływ a na wzrost nie


@brere: I co z tej myśli ma wynikać? Czy to tylko bystre obserwowanie świata.

O hipokryzje też.


@jakismadrynickpolacinsku: O hipokryzji możesz mówić, jeśli to ta sama osoba. Inaczej to zdanie nie ma sensu.

Dla wielu kobiet można być przystojnym i ambitnym (znam taki przypadek), fit boyem. Ale za niskim.


Dla wielu mężczyzn można być ładnym i ambitnym, ale
@bigos555: czepiasz się jak baba w klimakterium xD Gatekeeping, to nie jest wnoszenie czegokolwiek w dyskurs, tylko obrona swojego terytorium.

O hipokryzji możesz mówić, jeśli to ta sama osoba. Inaczej to zdanie nie ma sensu.


A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie może wygłaszać jedna osoba?
Niekoherencja w poglądach, to nie jest zjawisko wzięte z kosmosu.

Dla wielu mężczyzn można być ładnym i ambitnym, ale za grubym. Albo za wysokim.