Wpis z mikrobloga

Miałem już różne przeboje podczas rezerwacji biletu w liniach Ryanair. Między innymi sytuację kiedy ja na jednym komputerze, a żona na druigm sprawdzaliśmy ten sam lot, a na ekranach mieliśmy różne ceny wyświetlone ale to co się stało dzisiaj przenosi rezerwację biletów na kolejny poziom. Wybrałem bilet, wypełniłem wszystkie pola, dokonałem płatności, której system nie zaakceptował. Nie zaakceptował chyba dlatego że cena się zmieniła. Gdy ponowiłem próbę to cena była już wyższa i rezerwacja została dokonana bez przeszkód.

#ryanair, #lotypasazerskie, #podroze
  • 4
  • Odpowiedz
Między innymi sytuację kiedy ja na jednym komputerze, a żona na druigm sprawdzaliśmy ten sam lot, a na ekranach mieliśmy różne ceny wyświetlone


@Mariusz30: mowilem o tym fragmencie :)
  • Odpowiedz
@zachwiej: Różne ceny się zdażają często ale tylko raz mi się zdażyło, żeby w tym samym czasie.

Nie zaobserwowałem użycia cookies do zmian cen. Jeżeli bilet, który mnie interesuje, a który obserwuje podrożał i sprawdzę to później w pracy to cena się potwierdza.

Zazwyczaj zmiany wyglądją tak, że rano ceny są niższe niż popołudniu, we wtorek niższe niż w sobotę, tydzień później we wtorek wyższe niż w poprzedni wtorek.
  • Odpowiedz