Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie, potrzebuję męskiej pomocy! Jestem w związku już prawie 6 lat i ostatnio w rozmowie partner stwierdził, że ja go na pewno nigdy nie zostawię. Dodał też, że gdyby był #!$%@? to by mógł to (tą pewność) wykorzystać, ale tego nie zrobi (what). Generalnie facet osiadł na laurach i jest przekonany, że przez to nie musi się starać i mieć na wszystko wywalone.

Co o tym myślicie? Jak to zmienić? Nie podoba mi się takie podejście xd

Oboje mamy po 28 lat, każdy pracuje i ma swoje hobby. Nie zamierzamy mieć dzieci.

#anonimowemirkowyznania #zwiazek #rozowypasek #problemy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6329563d9a4a773345e61f98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania:
nie znam się ale powiem, bo uważam, że to proza życia Was niszczy. Najgorsze co możesz zrobić to go karać, jakiekolwiek by łagodne/srogie te kary nie były, zrodzi tylko odwet.

1. szczera rozmowa w której staraj się nie mówić co ma robić, nie oskarżaj bo będzie się bronił, tylko przekaż swoje uczucia, jak się z tym czujesz, powiedz jak Ci była miło, jak się cieszyłaś i rosło w Tobie uczucie


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak czytam te wypowiedzi wyzej to krew zalewa. Typ sobie pewnie przeanalizowal ze skoro wytrzymalas z nim 6 lat i go nie zostawilas w diably to juz nie zostawisz. Nie znam waszej sytuacji oraz relacji dokladnie ale podpuszczanie go czy jak to inne glaby wyzej mowia "interesowanie sie innymi facetami" czy "ubieranie sie ladnie i wychodzenie wiecej" doprowadzi tylko do tego ze o ile facet nie mial zadnych podejrzen i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ostatnio w rozmowie partner stwierdził, że ja go na pewno nigdy nie zostawię. Dodał też, że gdyby był #!$%@? to by mógł to (tą pewność) wykorzystać, ale tego nie zrobi (what).


@AnonimoweMirkoWyznania: nie brzmi to jak słowa kogoś, kto szanuje swojego partnera i traktuje jak równego sobie. A skoro jedyną twoją reakcją na takie słowa jest "mirko co zrobić" to wygląda na to, że gość ma rację - widać faktycznie jest
Manbonamberfajf: jeżeli nie zamierzacie mieć dzieci to tak na prawdę wasz związek już osiągnął fazę emerycką, czeka was już tylko nudne robienie ciągle tego samego i wymyślanie rzeczy które zapchają was wolny czas, nic dziwnego że gość się tak czuje, na nic nie będziecie już czekać tylko na kose, chociaż po tobie chyba jednak widać że podświadomie nie pasuje ci takie życie i chciała byś wskoczyć w inne portki( ͡°