Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiem wam, że nie sądziłem, że zjawisko terroru laktavyjnego będzie takie mocne.

Niektóre matki to wola by ich dziecko chodziło głodne, brało 30mm z cyca i zmęczone zasypiało, niż żeby przybierało jak należy na wadze jedząc CHEMICZNE mleko modyfikowane.

Żona straciła pokarm w 3 miesiącu, a niektóre osoby się zachowują jakbyśmy krzywdzyli dziecko dając mu mm.
#dzieci #rodzice
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KredaFreda: dla Ciebie, bo nie masz wiedzy.

Jak pisalam, ja karnie kilka lat a laktatorem nie odciągnę NIC.
Laktatorem nie sprawdzasz ilość mleka. Laktator to dojarka, która w zasadzie ściąga mleko nagromadzone w piersi.
Produkcja mleka natomiast może trwać nieprzerwanie choćby i 24h, gdyby dzuecko chciało tyle jeść. To jest chemia, hormony, zjawisko backwaschu, kontakt sliny dziecka z komórkami na brodawce matki.
Naprawdę laktator to nie jest żaden wyznacznik, a już na pewno nie po
  • Odpowiedz
skoro kobieta używa laktatora i przez 15 minut leci jej 20mm mleka to jakim prawem dziecko ma się najeść?


@KredaFreda: i tu się znowu kłania podstawowa edukacja laktacyjna, której większość ludzi w Polsce po prostu nie ma.
Laktator nie jest wyznacznikiem ilości mleka w piersi. Karmiłam młodego przez lata, a nie byłam w stanie nawet ściągnąć z 15 ml. Mleko było, dziecko się najadało.

I tak, z piersi wolniej leci,
  • Odpowiedz